Wersja do druku

21 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pierwsze poważne zderzenie z dzianiną. I w zasadzie pierwsze udane :D

Bluza z kapturem.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Fajna i fajny kolor :oklasky::oklasky::oklasky: Widzę, że bluza spójna kolorystyka i formą z innymi Twoimi ciuchami :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fakt , ten kolor bardzo dobrze zgrywa się z wszelkimi kamuflażami (może za wyjątkiem jasnych typowo pustynnych wzorów).

Gdybym jeszcze znał choćby orientacyjny skład tkaniny. Na razie obstawiam sztuczne - sztuczne/wełna(?).
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Argonowa (?) (wełniano-wiskozowa) koszula.

Miała być z detalami - paski do podtrzymywania podwiniętych rękawów , rozcięcia przy mankietach etc.

I w zasadzie wszystko wyszło. Kurde , żałuję że nie zrobiłem jej tak jak pierwotnie chciałem czyli ciemno-czerwoną nitką.

No to z tkanin "odziedziczonych" po przodkach został mi jeszcze tylko kawałek czerwonego drelichu i jakaś śliska materia w różyczki (to już ponad moje siły :nie: ).
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prosta wiatrówka z tkaniny spadochronowej (stylon).

Nosi się to bardzo fajnie (jako np. zewnętrzną warstwę na jakiś polar) ale szyło się tak sobie.

Ślyskie , bardzo lekkie i cienkie. Trzy razy mimo że baaardzo uważałem to i tak się gdzieś zawineło/podwineło i przeszyłem dodatkowo to i owo.:krzyk:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Kurtki maskujące dobrze się maskują:oklasky::oklasky::oklasky:
Koszula świetna.
Muszę Ci zaraz przesłać fotki "galot" pewnego żołnierza, który przyniósł owe galoty do skrócenia :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Benedek, jak się wiosną zamaskujesz w lesie, wśród niezapominajek na przykład, to będzie tak jakbyś czapkę niewidkę założył:):). Świetna bluza, koszula oczywiście też. Bardzo starannie wykończona. A zastanawiałeś się jaki to byłby modowy krzyk gdybyś odział się w "różyczkową" koszulę? Podejrzewam że znalazłbyś sporo naśladowców:):)
Avatar użytkownika
Administrator
Wrzucam te piękne spodnie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Koszula w różyczki ? Hmm... Nie moje klimaty aczkolwiek ciekawie byłoby uszyć coś takiego , ot tak.

Koszula (taka niby "Hawajska") to chyba będzie ale z czegoś zupełnie innego :milczek:

Szefowa miałem takie spodnie dawno temu. Jeśli dobrze widzę to chyba pierwszy , najpierwszy model używany w WP w tym kamuflażu - koszmarne wzmocnienie na tyłku naszyte od środka , niewygodne guziki , materiał gruby , mocny ,po zamoczeniu schnący długie godziny :D

Oraz legendarna "trwałość" nadruku kamuflażowego (przynajmniej kiedyś taka była) - można je było sprać do jednolitej zieleni z ledwo widzialnymi czarnymi plamami. Brązowe i zielone znikały...



--- Ostatnio edytowane 2020-10-28 12:01:38 przez Benedek ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Pomoże mi ktoś zwężyć nogaki spodenek sportowych poliestrowych?

21 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.