Wersja do druku

21 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 >

Avatar użytkownika
Administrator
Ale fajowe poncho! I z kapturem i kieszeniami - dla mnie ideał, tak to powinno wyglądać. No i krata, którą uwielbiam na wszelkiego rodzaju okryciach wierzchnich :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spódnica w kratę z półkola , taka bardziej zimowa biorąc pod uwagę grubość materiału.

Foty na modelce nie będzie , bo nie i już (nie dała się namówić).

A ja się tak rozzuchwaliłem że zakupiłem w jedynie słusznym sklepie czerwoną dzianinę (kawałek w formie tunelu).

Elastyczna w każdą stronę , raczej cienka :boisie: Będę szył bluzkę.



--- Ostatnio edytowane 2022-02-12 17:55:01 przez Benedek ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Benedek, zuch jesteś nie zuchwalec:):). Spódniczka fajna, na teraz jak znalazł, w sam raz na te pogody i niepogody. Bluzka na pewno się uda, nie zapomnij jej tutaj zaprezentować. Też bym się chętnie wybrała do jedynie słusznego sklepu, ale muszę poczekać aż będzie się można "zdemaskować". No to jeszcze mam pytanie - jak podwijasz takie spódniczki? Ja dawno temu (jak byłam "młodsza o parę kilogramów") szyłam dla siebie spódniczki z pół lub z ćwierćkoła. Dół obszywałam zygzakiem, podwijałam fastrygą a na koniec przeszywałam podwinęcie ściegiem prostym.

--- Ostatnio edytowane 2022-02-14 22:43:22 przez jakłucznik ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na taśmę / lamówkę taką o szer. 1 cm.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
O taka spódnica to mój styl. Piękne, klasyczna, do bucika na obcasie jak znalazł. Takich chłopów tu trzeba!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wzruszenie oraz jakaś parszywa infekcja gardła odbierają mi mowę.

Ostatni raz miałem cuś takiego chyba ładnych parę lat temu , zero temperatury czy wiadomego wirusa (sprawdzone przez medyków) za to całe gardło tak obłożone że ledwo przełykam. :bezradny:

Jak pomyślę ile fajnych tkanin mógłbym kupić za to co wydałem na medykamenty to aż skręca...

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Benedek, serdecznie współczuję. A gardło sobie chory obejrzał? Jeśli gardło zaczerwienione, migdałki powiększone a na dodatek widać czopy ropne - to pewnikiem angina (znam z autopsji:):))Radzę płukanie gardła szałwią, do picia (jako "smarowidło" dla gardła) bardzo ciepłe mleko z miodem i z masłem, do tego czosnek jako naturalny antybiotyk. No i powrotu do pełni sił życzę.
Avatar użytkownika
Administrator
Angina to koszmar - nic jeść, nic pić tylko wegetujesz a z bólu nie można myśleć. Okropna sprawa, z całego serca współczuję! Pewnie antybiotyk Cię czeka.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Był antybiotyk.

W sumie jakbym go od początku przyjmował to szybciej i... taniej bym się wyleczył.

Ale wiedziony poprzednimi doświadczeniami najpierw chciałem sam sobie radzić (płukanie gardła , groprinosin i takie tam).

Zazwyczaj to działało szybko i sprawnie. Lecz nie tym razem :bezradny:

Po trzech dniach dałem za wygraną i zaczęły się tabletki.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Są choroby z którymi naturalnymi środkami trudno wygrać. Mocne zapalenie gardła czy angina to się leczy antybiotykiem niestety. Ja też zawsze staram się najpierw jakimiś babcinymi sposobami podleczyć ale jak się nie da to się nie da i nie ma się co męczyć :)
Szybkiego powrotu do zdrowia!

--- Ostatnio edytowane 2022-02-24 12:41:30 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

21 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.