Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Panie i Panowie .Nigdy nie jest za późno aby pozbyć się szarości i nudy. Jednostajnego sloganu podobnych ubrań .Wyjść poza nawias osób ubierających się ,,pod publiczkę'' Wystarczy tylko pomyśleć .Odrobina konceptu. Trochę wysiłku i cierpliwości .Wizyta w parku lub dodatkach krawieckich i można stworzyć rzecz, która jest jedyna i niepowtarzalna. Dzięki, której będziemy wyróżniać się z tłumu. Radość da nam też to, że sami ją zrobimy. Będziemy jednocześnie producentami i klientami .Zrobiona przez nas sukienka ,w której na pewno będziemy lepiej się czuli doda nam pewności na randce i wyrwie nas z mrocznego tłumu tak samo ubranych kobiet. Nasza bluzka może być prosta ale jednocześnie niebanalna .Pokaże nas jako osobę z wyobraźnią i przyśpieszy pierwszy kontakt. Na tak proste jak i częste pytanie gdzie to kupiłaś. Odpowiemy z dumą SAMA TO ZROBIŁAM!!!!!!!!!!!!! :D Mojego męża ja ubieram !To garnitur od Armaniego-spyta naszego męża kolega z pracy? Nie to żona mi go zrobiła odpowie nasz mąż. Na proszonej kolacji, na której żona twego szefa będzie miała złotą bransoletkę i pierścień ze szmaragdem ty założysz wielokolorową opaskę z kokardą na środku której królował będzie kasztan. Myślisz ,że wzbudzisz tym ubolewanie? Nic bardziej mylnego .Wzbudzisz zainteresowanie, zaciekawienie i zazdrość. Zamiast omawiać dwukaratowy diament na pierścionku będzie omawiany twój kasztan na środku kokardki. To jest prawdziwy atut -BYĆ OSOBĄ NIEBANALNĄ
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to pokaż coś co uszyłaś sama. Może garnitur dla męża?
Tutaj jest ogrom kobiet które szyją niebanalnie a Armani Versace przy nich to mały Pikuś.
Czeremcha, ITA, Susanna, Trinni, Zibiasz, sadzidka i wiele, wiele innych cudownie szyjących i projektujących kobiet i mężczyzn.

Poczytaj trochę forum...


________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
????hmmmm???? my tu raczej wszyscy do niebananlnych sie zaliczyc mozemy????ale byc moze tez nie zrozumialam glebszego sensu Twojej wypowiedzi :bezradny:???

pozdrawiam Masza
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakieś to górnolotne. Nie za bardzo ogarniam co autor miał na myśli.
Możliwe, że odbiór zaburzyła fatalna interpunkcja - to z pewnością miało na celu wyróżnienie się.

wracam tymczasem do moich banalnych sukienek.
________________________________________________________
Moja praca, moja pasja - http://aleksandra-krajnik.pl/
Aleksandra i jej mała manufaktura - http://aleksandra-szyje.blogspot.com/
Koszulki, dużo koszulek - http://t-max.pl
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wpis jakby ni gruszki ni pietruszki. Nikt nie narzekał wcześniej, że cos komuś nie pasuje. A tu taki tekst o byciu sobą, skoro tu jesteśmy to właśnie przez to , że każdy chce wyrażać siebie. Nie rozumiem więc, skąd ten tekst...Pani lubiącejzmiany..

--- Ostatnio edytowane 2014-07-07 12:50:02 przez justinazcreate ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Pamiętaj masz mi pomóc w wyborze maszyny do szycia .Umawialiśmy się !!!!!!!!

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.