Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spodobaly mi sie takie, najprostsze chyba, spodniczki - bawelna i sciagacz. Nie wiem tylko, jakiej szerokosci materialu uzyc, zeby sie owa spodnica tak ladnie ukladala... Jest na to jakis "przepis"?
A co do szycia, wyglada mi to na prosty pas materialu lekko przymarszczony na gorze i polaczony ze sciagaczem, poprawcie mnie, jesli sie myle :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, dokładnie tak to wygląda. Można też jeszcze inaczej: uszyć tunel i wpuścić do tunelu gumkę. Ja jednak wolę cięte z półkola, albo koła spódniczki, ładniej się układają. Ale można i takie uszyć całkiem proste, zwłaszcza kiedy ma się za mało materiału, żeby szyć inaczej :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta pierwsza jest faktycznie marszczona, ale druga spódniczka jest z koła. :)
Co do szerokości, to najlepiej samemu wypróbować, przykładając kawałki materiału do figury. Moim zdaniem, powinno być conajmniej 1,5m w obwodzie (czyli kroimy tkaninę w poprzek, przez szerokość)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziekuje za odpowiedzi :)
tak mi sie wlasnie wydawalo, ze ta druga spodniczka jest jednak troche inaczej skrojona... sprobuje z ta prostsza :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jakie one piękne:D To i ja się pokuszę o uszycie takiej na lato...trzymajcie kciuki
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.