Wersja do druku

21 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skończyłem szyć. Problem miałem z rozcięciem ale Ania (czeremcha) ma fantastycznego bloga. Jednak to moja wina bo rozcięcie było na projekcie a ja go nie zaznaczyłem. Zibiasz łopatologicznie opisał na wątku co szyć w jakiej kolejności i starałem się szyć według kolejności jaką on przedstawił. Mimo wszystko to w większości była improwizacja. Guziki wszyte są ręcznie. Największy problem jednak sprawiają rękawy. Wszywałem je trzy razy. Jak się nie udało prułem i rozpoczynałem od nowa. Ania(Anna-Maria)ma teraz problemy i nie wchodzi na portal. Chciałem jej podziękować bo to dzięki jej projektowi będę miał pierwszą uszytą przez siebie koszule. Tak na prawdę dziękuję wszystkim, którzy wypowiadali się na wątku. Wchodziłem na blogi zapisywałem sobie podane informacje. Mam czy najpierw powinno się wszyć stójkę czy dziurki do guzików? Pewnie zrobiłem wiele błędów. Obrzucenie niezbyt dobrze mi wyszło. Dziurki do guzików czy zszycie poszczególnych elementów. Zostało mi sporo materiału (nie wliczam w to interlocka bo to dzianina) lecz mam chyba wystarczającą ilość memory aby uszyć np. czerwony krawat.

Arek
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
to rozciecie w rekawie jest nie od tej strony

musisz sie jeszcze duuuuuuuuuzo nauczyc
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to rozciecie w rekawie jest nie od tej strony

musisz sie jeszcze duuuuuuuuuzo nauczyc
Wybacz mi moją ignorancję ale co oznacza nie od tej strony
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ze jest z przodu,chyba ze az tak rekaw sie przekrecil
zaloz ja i zobacz jak lezy,no i wstaw zdjecie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba się rękaw wywinął, bolewy układa się normalnie. Gratuluję Ci Modniaku, wiem, jak buzia cieszy jak się coś uszyje, zwłaszcza pierwszy raz! Następna wyjdzie jeszcze lepiej :):oklasky:

--- Ostatnio edytowane 2014-10-09 12:58:35 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ze jest z przodu,chyba ze az tak rekaw sie przekrecil
zaloz ja i zobacz jak lezy,no i wstaw zdjecie
Wstawiam zdjęcia . Mam nadzieję ,że to rękaw się przekręcił, ale nawet jeśli i tak jestem zadowolony.

Dziękuję niteczko za gratulacje.Faktycznie może dla wprawy uszyję kolejną.Albo spróbuje przerobić tą wcześniejszą.Ani (czeremchy) blog pokazuje jak to należy robić.Choć teraz dni coraz bardziej zimne wiec może bluzę?
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Chyba oba rękawy uszyłeś identycznie /tzn. nie według lustrzanego odbicia/, ale...

Jestem w pozytywnym szoku. Podejrzewałam, że rzucisz tę nieszczęsną koszulę w kąt i na tym się szycie zakończy, a tu - proszę...

Gratulacje za upór i konsekwencję!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba oba rękawy uszyłeś identycznie /tzn. nie według lustrzanego odbicia/, ale...

Jestem w pozytywnym szoku. Podejrzewałam, że rzucisz tę nieszczęsną koszulę w kąt i na tym się szycie zakończy, a tu - proszę...

Gratulacje za upór i konsekwencję!

Ania
Były momenty, że chciałem tak zrobić. Dużo jednak pomogły mi wasze opinie. Twój blog i Susanny i oczywiście cały czas korespondowałem z Anią.
Szyć już chciałem dawno. Brakowało kasy na maszynę i ....trochę się bałem. Zdecydowałem się z kilku powodów. Przeprowadzka obok Polimexu. Napływ gotówki i znalezienie na internecie eKrawiectwa.

Arek
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No, no, będą z Ciebie ludzie. Gratulacje.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No, no, będą z Ciebie ludzie. Gratulacje.
Dziękuję zwłaszcza,że również masz swój udział w moim sukcesie. Gdyby nie twój wpis koszula wyglądałaby inaczej. Miałaby czerwone mankiety i kołnierzyk z memory.
________________________________________________________

21 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.