Wersja do druku

21 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie wierzę w zabobony bo to przynosi pecha ;) fajna bransoletka! gustowna mmm
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zupełnie inaczej patrzysz się na to kiedy wiesz, że to jest jedyna w życiu możliwość na urodzenie dziecka. Nigdy już coś takiego się nie zdarzy. Wtedy robisz wszystko aby się udało. Swoją drogą ja również nie wierzę w zabobony. Mam jednak książkę o ludowych wierzeniach i zabobonach. One pojawiają się można powiedzieć żyją w naszym społeczeństwie. Kto wie czy za jakiś czas nie będzie zabobonu typu: Jeśli nie chcesz aby podczas pracy zawiesił ci się komputer powinieneś przed uruchomieniem go dwa razy szarpnąć się za lewe ucho
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Modniaku, a jak się czuje przyszła mama? Wiadomo już czy chłopczyk czy dziewczynka? Kobieta w ciąży bardzo się martwi, czy wszystko z dzieciątkiem w porządku, wiem po sobie.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Modniaku, a jak się czuje przyszła mama? Wiadomo już czy chłopczyk czy dziewczynka? Kobieta w ciąży bardzo się martwi, czy wszystko z dzieciątkiem w porządku, wiem po sobie.
Chłopiec -będzie miał na imię Miłosz. Zapłaciłem nawet 200 stówy i mam film kilkanaście minut jak porusza się w brzuszku. Widać jego głowę, rączki, nóżki, można zobaczyć ile ma palców i jaki nosek. Jak zobaczyłem film po raz pierwszy przyśnił mis się mój przyszły syn. Moja żona ma teraz problem. Na samym początku lekarz zalecił jej częste spacery po parku. Więc zawsze chodziliśmy z żoną na godzinkę dwie do parku. Codziennie tak jak kazał lekarz. Ale przez to żona by poroniła. Pojechała do szpitala i co się okazało. Teraz ma tylko leżeć lub siedzieć.Inny lekarz nakrzyczał na nas, że spacerowaliśmy po parku. Żona bierze witaminy, pije sok buraczkowy z dzieckiem jest wszystko ok. Korzystamy z tej prorodzinnej opcji dla starszych kobiet. Jeśli kobieta rodzi po 30 roku życia ma wiele udogodnień. I tak jest właśnie w naszym przypadku.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pamiętam swoje ciąże i to oczekiwanie na dziecko jak wspaniały czas. Nigdy wcześniej ani później czegoś takiego nie doświadczyłam. Życzę Wam dużo szczęścia z maleństwem i żeby szczęśliwie na ten świat przyszło.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Miłoszek- ładnie:) Również życzę wszystkiego dobrego dla rodziców i maluszka. I szczęśliwego rozwiązania.:)
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Modniak napisał:
Korzystamy z tej prorodzinnej opcji dla starszych kobiet. Jeśli kobieta rodzi po 30 roku życia ma wiele udogodnień. I tak jest właśnie w naszym przypadku.
Nic, tylko w ciążę zachodzić...w końcu ja też z tych starszych kobiet :glupek:

A tak na serio: gratulacje, i nie martwcie się, wszystko będzie dobrze.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pierwsze dziecko miałam na 30, nie widziałam że z tych starszych jestem, inna sprawa ze oby dwie ciąże przeleżane ze szczęśliwym finałem, czego i Wam z całego serca życzę!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pierwsze dziecko miałam na 30, nie widziałam że z tych starszych jestem, inna sprawa ze oby dwie ciąże przeleżane ze szczęśliwym finałem, czego i Wam z całego serca życzę!
No teraz tak jest kobiety po 30 roku życia uważane są, za te z podwyższonym ryzykiem. Chyba dwa lata temu weszła ta ustawa. Dzięki temu więcej badań. Co miesiąc na badania

Zrobiłem jej prezent na 8 marca. Mam nadzieję, że się jej spodoba.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wczoraj urodził się Miłosz. Jako pierwszy ( jeszcze przed mamą) mogłem go przytulić. Śpiewałem i rozmawiałem z nim przez całą ciążę.Od razu zareagował na mój głos.Uspokoił się. Spytałem jak chce abym go ubrał.Jaki lubi kolor.Okazało się, że niebieski. I tak go ubrałem.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

21 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.