Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
ufff... szyję od kilku lat, ostatnio sporo, ale zawsze pokazywanie swoich rzeczy wiąże się u mnie z jakimś stresem ;-). No ale chcę zweryfikować swoje wizje z waszymi opiniami, w związku z tym... włala ;)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
pościel pościel pościel c.d. woreczki podróżne na bieliznę pościel dziecięca
Avatar użytkownika
Świeżynek
ciąg dalszy... w swojej szyciowej historii jak każdy początkujący mam poduszki ...duuuużo poduszek, poza tym fartuszki, kuchenne akcesoria, rękawice itp... no i większe rzeczy jak rolety rzymskie, niestety nie posiadam w tej chwili zdjęć nadających się do upubliczniania.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
poduszka
Avatar użytkownika
Świeżynek
kuchenne akcesoria c.d. ;-)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
i ta sama kategoria wiekowa, ale wersja zdecydowanie kobieca męska wersja dla mniej więcej 4 letniego mistrza kuchni rękawica kuchenna
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Stres zupełnie niepotrzebny:) Bardzo ładne rzeczy szyjesz!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Ładnie, starannie uszyte rzeczy!:okok:
Ale widzę, że masz chyba hafciarkę? Albo przynajmniej funkcję haftowania w maszynie?

Nie stresuj się wcale! :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rzeczy śliczne jak starannie wykonane!
Avatar użytkownika
Świeżynek
O rany jak mi się gęba cieszy jak czytam wasze komentarze- serdecznie dziękuję. Jesteście baaardzo mili. To bardzo budujące. Jestem samoukiem - ale bardzo się staram walczyć ze swoimi słabościami- czyli przede wszystkim pośpiechem w szyciu. Jak już czuję, że mi dobrze wychodzi i już już już prawie kończę jakąś rzecz, to oczywiście coś schrzanię :rotfl: z pośpiechu i muszę pruć. No, ale ja z tych upartych raczej jestem ;-) z resztą jak się coś lubi to się człowiek nie zraża,no nie ;-)
Aha i tak Zibiaszu od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką hafciarki, nie jest to jakiś "wypaśny" model,raczej taki sprzed paru lat, ale i tak ciągle ją rozgryzam. Na pościelowej bawełnie ładnie robi hafty, ale inne tkaniny są dla mnie jeszcze dość ciężkie. Albo mi marszczy tkaninę, albo ją tak szatkuje, że powstają dziury..

--- Ostatnio edytowane 2014-08-25 21:32:42 przez kamienna7 ---

--- Ostatnio edytowane 2014-08-25 21:33:14 przez kamienna7 ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pięknie i estetycznie!Czekamy na więcej i więcej!:oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O rany jak mi się gęba cieszy jak czytam wasze komentarze- serdecznie dziękuję. Jesteście baaardzo mili. To bardzo budujące. Jestem samoukiem - ale bardzo się staram walczyć ze swoimi słabościami- czyli przede wszystkim pośpiechem w szyciu. Jak już czuję, że mi dobrze wychodzi i już już już prawie kończę jakąś rzecz, to oczywiście coś schrzanię :rotfl: z pośpiechu i muszę pruć. No, ale ja z tych upartych raczej jestem ;-) z resztą jak się coś lubi to się człowiek nie zraża,no nie ;-)

Ja mam podobny problem -pośpiech - za szybko coś chce osiągnąć.Kiedy szyję niekiedy pod sam koniec pociągam tkaninę do przodu.Potem zostaje odprucie i szycie od nowa.Bardzo fajne, poduszki .Inwencja twórcy jest zawsze najważniejsza.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne, aż sobie westchnę..... mnie zawsze brakuje czasu na takie tworki, które tak cieszą ... powodzenia :)
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.