Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie! właśnie rozpoczynam moją przygodę z szyciem, póki co poluję na jakąś maszynę, niestety na razie na jakąś z niższej półki, do około 200zł, czy ktoś z was mógłby coś polecić? dodam, że zależy mi na możliwości szycia jeansu, i delikatnych tkanin. :):):)Pozdrawiam!

--- Ostatnio edytowane 2011-03-26 10:15:18 przez Susanna ---
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii DZIEŃ DOBRY.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Powiem szczerze że fachowcem w tej dziedzinie nie jestem, może ktoś inny Ci dobrze doradzi, ja od 1992 roku szyłam na łuczniku, a 4 lata temu nabyłam maszyny przemysłowe, jeśli idzie o zakup sprzętu korzystam z porady mojego zaprzyjaźnionego mechanika, ma mi właśnie przywieź z Niemiec maszynę wieloczynnościową używaną Singer za 200 zł w stanie bardzo dobrym, głównie jest mi potrzebna do wyszywania dziurek.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Normalnie od lat szyje na łuczniku z licencją singera ,prawie już 30 letnia i nie zamienię jej na żadne wynalazki .Ale ponieważ wiem ,że złośliwe są też i roboty to w zapasie mam taką oto co prawda od niedawna maszynę http://allegro.pl/maszyna-do-szycia-medion-akcesoria-komplet-gw-i1520415188.html i chwalę ją sobie .Jest prosta w obsłudze szyje ładnie dzianinę i można jej regulować nacisk stoki do bardzo cienkich i grubszych tkanin.Jedyny mankament to taki,że szyje niestety głośno.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.