Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam,

ja znów podobny wątek zakładam, ale inne miasto.

Szykuje mi się wyjazd na ten weekend do Lublina i mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić jakiś sklep z materiałami:)
W Lublinie nie byłam z 6,7 lat, a wtedy ceny były tam rewelacyjnie niskie w porównaniu do Krakowa i tak liczę, że ten trend się dalej trzyma :) Pamiętam, że był sklep na ul. Świętoduchskiej i chyba Bernardyńskiej (w okolicy). Czy one jeszcze istnieją?

A może możecie polecić jakąś hurtownię wartą nawet specjalnej jazdy do niej? Czasu mam niewiele, a jak wiadomo w soboty sklepy krótko czynne..

Dzięki za informacje
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na Świętoduskiej już nie ma (było tam sporo i w fajnych cenach). Jest kilka na Zamojskiej, ale nic mnie tam nie zachwyciło. Ale nie mieszkam już w Lublinie, może są jakieś nowe.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Weekend w Lublinie za mną, więc podzielę się tym, co udało mi się w zakresie materiałów w Lublinie ustalić...

Na ul. Zamojskiej (dawna Buczka) są 4 sklepy. Praktycznie obok siebie. W jednym z nich (nr 16) jest spora ilość gipiur (cena od 100zł czyli standardowo) i koronek ślubnych - ładne i eleganckie.
We wszystkich sklepach dostępne punto (niestety tylko gładkie), ale cena 30 zł/mb - dość droga wg mnie.
W jednym (nr 43) dresówka fanie cieniowana, ale po 50 zł. Tu znalazłam dzianinkę po 9,90 więc warto poszperać.

Niestety sobota godzinami otwarcia nie rozpieszcza, więc już po południu (zamknięte) odkryłam sklep Belka na ul.Lubartowskiej (blisko Bramy Krakowskiej) - końcówki, ale przez szybę wyglądało ciekawie.

Ul. Kowalska 1 - hurt i detal, kiedyś było tam wszystko dostępne. Co jest aktualnie to nie wiem.'

Ul. Furmańska - w połowie uliczki, na szczęście nie jest długa... Sklep szczelnie zamknięty...

Może jakaś Lublinianka uzupełni spis...
Avatar użytkownika
Świeżynek
Temat trochę stary ale chętnie coś dodam od siebie.
Tak jak pisała poprzednika na ul. Zamojskiej sklepów jest kilka i tylko jeden zachęca do kupna. Właśnie ten o którym pisałaś. Jest tam miła obsługa i zna się na rzeczy. Jak dla mnie mają najciekawsze materiały.
Obok w kolejnej uliczce jest sklep z tkaninami obiciowymi. Mają różne gąbki i dodatki. Najlepsze jest to że można tanio kupić końcówki tkanin. Ja tak odnowiłam Stare krzesło 😀
Na ulicy głębokiej 10 jest kolejny sklep i tam zawsze znajduje fachową pomoc. Ceny wydają się niższe niż na zamojskiej.
Na ul. Wojciechowskiej jest hurt-detal i tam znalazłam fajnie drukowaną bawełnę na poszewki.
Jak zrobię większy trip po lubelskich sklepach i to z zamiarem kupna konkretnej tkaniny to chętnie podzielę się porównaniem. Napiszę post na blogu 😉😉
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Napiszę post na blogu 😉😉
Daj namiar na swojego bloga.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Możecie jakieś nowe miejscówki z tkaninami polecić? Będę w weekend i Zamojska w planie, ale może warto coś jeszcze wpleść w plan...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dawno , dawno temu pamiętam że była całkiem dobrze zaopatrzona hurtownia na jakiejś ulicy w bok od Alei Kraśnickiej.

Niestety to najdokładniejszy opis jaki mogę podac.

Dawno , dawno = 2010/2011
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.