Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem przeciwna łączeniu organzy i szyfonu - przecież ta suknia jest wiotka, zobaczcie na zdjęciu, jak Alicja ma nogę wysuniętą do przodu, spódnica miękko po niej spływa, tam nie ma żadnych usztywniaczy :> jeśli jest jakaś inna tkanina, to pewnie jedwabna podszewka.

Kiedyś kupiłam tkaninę, która nazywa się peach wool - wprawdzie poliester, ale lejący i miły w dotyku, może coś takiego by pasowało pod spód? Tylko z tego co wiem, bywają też poliestry tak nazwane, ale sztywne i brzydkie, więc jakby co odradzam kupowanie w necie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
chyba zostane przy samym szyfonie i prawdopodobnie zostawie brzegi niewykończone bo to dodaje uroku sukni, jak sie przez nocke rozsypie to trudno, szyfon pójdzie do kosza a spód pewnie kiedyś na coś przerobię. :D . jutro obejże próbki tkanin w sklepie gdzie pracuje i moze uda mi się coś zamówić w miare przystępnej cenie.
Avatar użytkownika
Administrator
Piękna ta sukienka :) Zachwycałam się nią gdy tylko zobaczyłam Alicję :) I faktycznie ona wyglądała w niej najlepiej.
Ja bym była za krótką wersją. Bardziej uniwersalna.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
suzanna suknię zawsze można przecież skrósic:). masz rację suknia jest odlotowa, codziennie w pracy patrzę na piekne suknie, ale ta mnie urzekła. oczywiście swoją zrobię znacznie skromniejszą, nie tak szeroką i mniej warstw, ale postaram się zachować 'ten klimat'.
Avatar użytkownika
Administrator
Vanessa a widziałaś Cichopkową w tej sukni?? Niby szyta na wzór oryginału, potem Zień miał pretensje o plagiat. Ona nie wyglądała w niej tak rewelacyjnie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak widziałam, ale nigdzie nie można znależć zdjęć Cichopkowej w całej okazałości. na każdym zdjęciu góra jest zasłonięta widać tylko dół. jest bardzo podobny,ale inaczej krojony. Wydaje mi się ze sa to naszywane falbany krojone ze ślimaczka, a suknia alicji ma od odołu proste pasy krojone po skosie, albo coś w tym stylu. w zasadzie i jedno i drugie wygląda dobrze.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.