Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
WITAJCIE MOI DRODZY PRZECZYTAŁEM WĄTEK WCZEŚNIEJ ROZWINIĘTY DOTYCZĄCY MISECZEK WSZYTYCH W SUKIENKĘ WIEM ZE ŁATWIEJ BYŁO BY NAMÓWIĆ KLIENTKĘ DO ZAŁOŻENIA BIUSTONOSZA ALE MAM PROBLEM PLECY SA BARDZO WYCIĘTE Z TYŁU ZNALAZŁEM MISECZKI DO KOSTIUMÓW KĄPIELOWYCH I PLANUJE WMONTOWAĆ JE DO PODSZEWKI MAM PYTANIE JAK TO ZROBIĆ A DRUGIE CZY TAKI ZABIEG UTRZYMA SIĘ JAK PLECY SĄ TAK WYCIĘTE Z TYŁU ( DO LINI MAJTEK)???? PORADŹCIE
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Czy miseczki utrzymają biust zależy od stopnia dopasowania sukienki. Jeśli będzie mocno dopasowana, wszystko będzie grało, a nie latało ;-)

Jeśli sukienka ma być luźniejsza - bo niektóre fasony tak mają - proponuję uszycie dopasowanej podszewki, a warstwę "sukienkową" puścić luźniej.

Dobrym trickiem jest dodanie malutkich ramiączek idących z tyłu po wyimaginowanej linii wszycia rękawa i wchodzących /też z tyłu/ dość blisko pod pachę i przymocowanych do linii boku. To świetnie trzyma całość sukienki. Chyba, z sukienka nie ma pleców, ale ma za to rękawy - wtedy rękaw będzie "robił" za ramiączko.

Jeśli klientka nie da się przekonać - zapytaj się jej, czy ma zamiar przez cały czas stać, czy ma zamiar się ruszać, a nie daj Boże tańczyć. :D

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czeremcho wlasnie ostatnio przerabiałam kieckę z takim wynalazkiem 1 gumka z zapięciem od stanika przymocowana do szwa bocznego pod pachá i 2-ga taka sama gumka przymocowana do 2-go boku..Wynalazek zapina się na plecach jak stanik (taki bez ramiączek)świetny bajer.
Avatar użytkownika
Świeżynek
bardzo dziękuje za pomoc efekty pracy będę opisywał:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli sukienka nie ma wcale tyłu(wycięcie do linii majtek)to opisane przez Tydeę rozwiązanie się nie sprawdzi,chociaz muszę przyznać,że do sukienek bez ramiączek jest super.Można klientce poradzić aby kupiła miseczki samoprzylepne na piersi.Jednak wiekszy biust i tak opadnie,ale mały kto wie,może będzie dobrze.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.