Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy produkującej odzież na potrzeby militarne, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Inżynier materiałowy


Miejsce pracy: Województwo Pomorskie

Zakres obowiązków:
  • Konsultowanie wewnętrznych i zewnętrznych potrzeb w obszarze materiałów tekstylnych,

  • Przewodzenie wewnętrznym pracom związanym z kierowaniem procesu selekcji i konsolidacji materiałów,

  • Dążenie do poprawy efektywności wykorzystania materiałów,

  • Inicjowanie i monitorowanie wszystkich sytuacji związanych z materiałami (współpraca z dostawcami,
    zaopatrzenie dla potrzeb R&D) oraz odpowiedzialność za wstępne negocjacje cenowe z dostawcami w fazie rozwoju produktu,

  • Zapewnienie przetestowania i zatwierdzenia materiałów według zasad obowiązujących w firmie NFM oraz według obowiązujących terminów kalendarza,

  • Koordynacja magazynu surowcowego i zakładanie kart surowcowych,

  • Zatwierdzanie poprawności specyfikacji materiałowych,

  • Tworzenie bazy materiałów oraz alternatywnych dostawców,

  • Założenie i prowadzenie biblioteki materiałów i pracy prowadzącej do ciągłej poprawy procesów związanych z rozwojem nowych materiałów,

  • Budowanie i utrzymywanie bliskich relacji z działami projektowania, zakupów, jakości, marketingu, działem handlowym w firmie,

  • Zapewnienie dostępności danych (dane techniczne, koszty, ustalenia, zestaw narzędzi),

  • Identyfikowanie odpowiednich źródeł dla rozwoju nowych materiałów (dostosowywanie do strategii pozyskiwania materiału) i dostawców, dostosowywanie do wizji projektu nowych, innowacyjnych materiałów, które spełniają potrzeby handlowe firmy.

    Wymagania:

  • Wiedza z zakresu włókiennictwa i materiałoznawstwa,

  • Wiedza i umiejętność pracy w laboratorium metrologicznym (przeprowadzania testów surowców),

  • Umiejętność przeprowadzania analizy wyników pomiarowych i wiedza z zakresu technik pomiarowych,

  • Umiejętność pracy ze specyfikacjami surowcowymi,

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,

  • Mile widziana znajomość programów Adobe Ilustrator / Photoshop,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym zespole,

  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy),

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych, ambitnych projektach,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

  • Bardzo przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

  • Zachodnie standardy zarządzania zespołem.


    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z zawartą klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Adecco Poland z siedzibą w Warszawie" na adres e-mail: [email protected] .

    --- Ostatnio edytowane 2014-12-01 12:03:37 przez Adecco ---

    --- Ostatnio edytowane 2015-02-02 10:52:40 przez Adecco ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Podbijam temat.

Nie mogę uwierzyć, że nie ma ani jednej osoby która byłaby zainteresowana pracą :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Drogi panie z Adecco

Może i bym był zainteresowany, chociaż nie jestem inżynierem materiałowym tylko konstruktorem - technologiem.

Ale!! niestety muszę tak rozpocząć zdanie :)

Podajesz adres mailowy prywatny a nie do Adecco.

Jeszcze jedna sprawa Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji; (i tu powinna być napisana firma w której mogą być wykorzystywane dane osobowe)

Jednak konkretne informacje może pan przesłać na PW



Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Proszę uprzejmie. Zgodnie z uwagami poprawiłem. Aczkolwiek nie wydaję mi się by był to główny powód braku odzewu w temacie.

Za chwilę w PW prześlę Panu wiadomość.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No tak, wojna idzie to i mundury trza szyć na zapas...i to szybko.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojsko ma rotacyjne zlecenia :)

teraz to pewnie ruszy się Obrona Cywilna

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.