Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Niteczko - w tym sęk, że ja mam prowadzić, a ona się zapowiedziała - jako uczestnik... B-)

Pierwsze warsztaty będą, niestety, daleko od dworca - nad kanałem Ulgi, koło barki. Ale tam zdaje się autobus jakiś dojeżdża - 13 :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, tzw. know-how jest cenny, zwłaszcza Twój...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, to życzę cierpliwości ;) A masz jej dużo.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja także się zapisuję na książkę 😊 Poza tym chętnie zobaczyłabym coś na kształt wideobloga. W dzisiejszych czasach możliwości jest mnóstwo szkoda aby taka wiedza nie została przekazana w świat. Pani Aniu, ma Pani rzadki dar przekazywania swoich doświadczeń w przyjemny i przystępny sposób, więc kto, jak nie Pani?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję Wam za wsparcie :-) Po warsztatach na pewno przekażę, jak było :-)

Ach, zapomniałam się podzielić - jakiś czas temu poproszono mnie o "wykład" dla klasy gimnazjalistów o prowadzeniu działalności gospodarczej - w ramach tygodnia aktywności gospodarczej czy jakiegoś innego popierania biznesu :-)

W panice byłam - o czym mam mówić przez całą lekcję... A jak się już rozhulałam - i wreszcie skończyłam - popatrzyłam na zegarek - i były dwie minuty do dzwonka! Nikt nie zasnął, nikt nie wyszedł :rotfl:

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky:
Widzisz, to już doświadczenia pedagogiczne zbierasz. Może ktoś wpadnie na pomysł zorganizowania warsztatów krawieckich dla gimnazjalistów, pracowałabyś wtedy ze znajomym "materiałem".:oczko:
Szkoda, że te warsztaty, które poprowadzisz, są w Opolu i w dodatku dla grupy fb.
Znów czuję się wykluczona, bo tam mnie nie ma (i raczej nie będzie).
Od jakiegoś czasu próbuję namówić swoją koleżankę żeby zorganizowała kurs kroju i szycia. Jest nauczycielką przedmiotów zawodowych odzieżowych, ma bardzo duże doświadczenie. Najpierw ( wiele lat temu) skończyła technikum odzieżowe, zaproponowali jej tam pracę, skończyła zaocznie studia pedagogiczne (żeby mieć pełne kwalifikacje do nauczania zawodu i przedmiotów teoretycznych), później skończyła podyplomowe studia z odzieżownictwa. Cały czas szyje i pracuje w szkole ucząc przyszłe krawcowe i techników odzieżowych. Dla mnie jest niedoścignionym wzorem i prawdziwym fachowcem. Szyje suknie balowe, ślubne, repliki mundurów dla grupy rekonstrukcji historycznej, ciuszki dziecięce... Niestety, dopóki jej przełożonym nie będzie potrzebne zorganizowanie kursu kroju i szycia (krawieckiego, szyciowego - jak zwał, tak zwał, wiecie o co mi chodzi), to nie ma szans na nic takiego, bo nikt jej nie udostępni pracowni z maszynami, albo choćby miejsca, w którym mogłyby się spotykać (ze swoimi maszynami) ewentualne kursantki.:beczy: Ma ode mnie przykazane, że "w razie czego" muszę być w grupie jej podopiecznych. Niestety, kurs z jej "koleżanką z pracy" zupełnie mnie nie interesuje...

Aniu, gratuluję Tobie (to przecież wyróżnienie i dowód, że ludzie o Tobie wiedzą), a przyszłym kursantom, warsztatowiczom zazdroszczę.
Ta pani od kursów na pewno chce podpatrzeć mistrza.
Nadal podtrzymuję moją propozycję "książkową"...

--- Ostatnio edytowane 2015-02-09 17:15:56 przez violina64 ---

--- Ostatnio edytowane 2015-02-09 17:18:17 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Aniu ja tez chcę książkę, choć i warsztatów z Tobą nie przepuszczę.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.To Ty przytaczasz te słowa, Aniu-Czeremcho!:)
Twoja pomoc jest nie do przecenienia.Nie ma tu chyba osoby,która nie skorzystała z Twojej rady. Rady podanej rzeczowo i jasno, bez nadęcia i wymądrzania się, rady życzliwej i przede wszystkim konstruktywnej.
Weź pod poważną rozwagę kwestię napisania i wydania książki. Nie obawiaj się trudności formalnych.
Na pewno są do przejścia. Do dzieła. Czekamy. Jesteś nam potrzebna!!:tak::oklasky:
Ela.
Avatar użytkownika
Świeżynek
podpisuję się pod wszystkim, co powyżej i staję w kolejce po książkę.

4 strony: < 1 2 3 4

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.