Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Aniu!Kupię Twoją książkę i będę wszystkim polecać!!!!!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Też bym chętnie zakupiła :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, nie masz innego wyjścia jak zacząć pisać. Wgrać na płytkę i sprzedawać w swoim sklepiku.:):):okok:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobry pomysł Mamamarta, Aniu gdzie jesteś? .....No jak nie Ania ;) Odezwij się bo napięcie stwarzasz jak w filmie, a ja bojam się takich filmów:boisie:
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:):):) Niedziela to Ania wypoczywa :)
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Czytam tak sobie wasze wpisy, nie powiem - miód na moje serce, ale to wszystko trzeba by jeszcze było ogarnąć - technicznie...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, to myśl i ogarniaj, bo my poważnie mówimy. Masz tyle wiadomości w swojej głowie, że szkoda aby tam siedziały i się nudziły. :tak::tak::tak::tak::)
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czytam tak sobie wasze wpisy, nie powiem - miód na moje serce, ale to wszystko trzeba by jeszcze było ogarnąć - technicznie...

Ania
To kwestia pieniędzy. Niestety będziesz musiała ją wydać za własne pieniądze. Dochodzi kwestia związana z papierem. Twoja książka to m.in zdjęcia. Można zaoszczędzić na okładce. Reklama jest dźwignią handlu. Pisząc książkę reklamujesz swój sklepik i blog. Spróbuj początkowo 10 sztuk -takich z odpowiednią grafiką i na dobrym papierze.Podejrzewam, że znajdziesz nabywców na forum. Choć to będą spore koszty. Musisz się zastanowić. Masz jednak talent i w pewnym stopniu ,,doświadczenie'' zdobyte na tym portalu oraz na blogu. Fakt książka to inna para kaloszy choć wiele osób nie ma o tym pojęcia. Twoje wypowiedzi na blogu bardzo wiele mi pomogły-np. mankiety.Ja na twoim miejscu bym zaryzykował.

Arek
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak będzie mnie stać także chętnie kupię!:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, jeżeli podejdziesz do pisania książki tak samo jak do swojego sklepu internetowego to na pewno odniesiesz sukces. Pełen profesjonalizm! Byłam pod wrażeniem Twojej organizacji, te wszystkie potwierdzenia wybranego towaru, informacje o losach zamówienia! Byłam pod wrażeniem, które sięgnęło zenitu, gdy zobaczyłam w jaki sposób została spakowana przesyłka, wszystko zabezpieczone, posegregowane. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.:):papa2:

Gosia

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.