Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wstawiam Wam kolejną uszytą bluzę. Tym razem namalowałam na niej sowę i to był chyba błąd... nie podoba mi się efekt końcowy. Niby chciałam, żeby była oryginalna (i jest)ale znowu mam dylemat, czy wyjść w niej do ludzi. Może da się to jeszcze jakoś uratować? Jakieś pomysły? Ja już straciłam wenę.

--- Ostatnio edytowane 2015-01-02 16:33:51 przez justynawad ---

--- Ostatnio edytowane 2015-01-03 12:35:21 przez justynawad ---
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ta wiadomość została przeniesiona z kategorii NASZE DZIEŁA.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie lepiej by Ci było założyć jeden wątek ze swoimi rzeczami?
Bluza fajna. Sowa nie wiem.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadzam się z AgaM, załóż własny wątek. A jak dla mnie nie jest zła ta sowa.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ok, to podpowiedzcie mi jak usunac ten wpis?
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Usuwać wpisy może tylko Susanka, ale nie musisz go usuwać - tylko załóż własny wątek w dziale "nasze dzieła". I to wszystko!:)
Chodzi głównie o to, żeby nie plątały się po forum luźne posty, tylko każdy ma swoją szufladę, a w niej swoje skarby. I dzięki temu nikomu się nie chce do KINGSAJZU! :D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Administrator
Załóż wątek a ja przeniosę posty.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeżeli masz dylemat czy wyjść do ludzi, to nie wychodź, chodź w niej po domu. To Ty masz sie dobrze czuć w tej bluzie, boisz się co ludzie powiedzą, czyli że boisz się ze Ciebie odtrącą, bo bluza nie będzie się im podobać???? Jacyś płytcy znajomi w takim razie :dobani: Bluza ładnie wykonana. Czysta, nie śmierdzi, więc nie powinno ludzi odpychać od Ciebie. Jeżeli odepchnie to rada: zmień znajomych, lub chodź w tym co tylko im będzie się podobać.
Decyzja należy do Ciebie :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak, tak-nie śmierdzi! :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam takie samo zdanie jak Niteczka. Chociaż sądzę, że raczej nie ma człowieka, który dokonuje selekcji swych znajomych na podstawie tego jak osoba wygląda i jak się ubiera. Czynnikiem decydującym jest jednak inteligencja, możliwość podejmowania wspólnych rozmów na wspólne tematy. Podobne zainteresowania itp.
Arek
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Modniaku, chyba nie masz styczności z młodzieżą...często myślą że jak im się telefon komórkowy zepsuje, to jest koniec świata.
Na szczęście są twórcze Justyny ;)

--- Ostatnio edytowane 2015-01-04 19:37:04 przez Niteczka82 ---


--- Ostatnio edytowane 2015-01-04 19:42:18 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.