Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Noo Pinacolada, rozkręcasz się:) A sukienka śliczna, córcia zresztą też:) Jeśli chodzi o mnie to materiały tylko na allegro, a dodatki czasami w pasmanterii. U mnie na chełmie jest dosyć dobrze wyposażona, choć strasznie droga (konkurencja zdecydowanie by się jej przydała)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka bardzo dziewczęca :) Torby druga i ostatnia są przeładne :) Dzisiaj widziałam w Rossmanie torby z filcu, pożal się boże złożone na pół, przeszyte byle jak, trochę filcu rzucili, żeby spód był, haftu troche, no nie wiem za co ja miałabym dać te 30 złoty.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki:) Ja do szczegółów to strasznie pedantycznie podchodze i pewnie dlatego takie masówki mnie wkurzają, wciskają ludziom takie krzywe, nie wykończone szwy:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Rojkowa :) to my prawie sąsiadkami jesteśmy :) Ja z Jasienia :) I tez na all zakupy, bo pasmanterii niewiele znam,a te co widziałam to mega drogie. A Twoje torby można gdzieś kupować? uwielbiam rekodzieło w nowoczesnym wydaniu
Niteczka :) dziewczęca - ja całe zycie "spodniowa" ale córke "stroję"w kiecki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pinacolada, to rzut beretem:) Ja otworzyłam swój butik na dawandzie, sprzedaję też pocztą pantoflową, szyję na zamówienia indywidualne a 7 marca będę jako wystawca na SZTUKATO (nie wiem czy słyszałaś, szykuje się wielki festiwal sztuki i mody). Trza działalność zakładać, nie sądziłam, że się tak rozkręce, aż trochę za szybko dla mnie, bo działać zaczęłam dopiero w grudniu:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
szczerze - nie slyszałam ale już odnalazłam info i o ile nam planów nie pokrzyzuje wpadniemy z młodą :) będę się rozglądać za torebkami ;) a tempo masz faktycznie niezłe-życzę wieeeelu zamówień no i pomysłów.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To jak tam będziesz i mnie znajdziesz gdzieś zakopaną wśród toreb to koniecznie mnie zagadaj:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
obiecuję :)

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.