Wersja do druku

30 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja wciaż nie moge przestac patrzeć na tą szarą sukienke, ale ta z dnia 12 grudnia też szara też mi sie bardzo podoba aż mi żal że z powodu wyjazdu musze zostawić moją kochaną maszyne, normalnie serce mi pęka z żalu :( ale cóż tak bywa.
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Coś udało mi się wybrać z tych ciuszków, które szyłem ostatnio, a że to był okres przed Sylwestrem to są sukienki wieczorowe. Chcę tylko zaznaczyć, żę w mojej pracowni szyjemy z koleżankami "zespołowo" i nieraz jest tak, że ja szyję sukienkę, a koleżanka ją wykończyła, albo na odwrót. Dlatego też nie jestem, w 100% autorem niektórych kreacji, ale w końcu liczy się efekt.

--- Ostatnio edytowane 2010-01-09 01:04:18 przez Wojtek ---

--- Ostatnio edytowane 2010-01-09 01:15:28 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szczęka opada. :D TO nie są po prostu sukienki, to są prawdziwie artystyczne dzieła. Gratuluję! :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
Szczęka opada. :D TO nie są po prostu sukienki, to są prawdziwie artystyczne dzieła. Gratuluję! :)
Podpisuję się pod słowami Jagody! Najbardziej zachwyciła mnie sukienka nr. 2 - C-U-D-O!! Wojtku czekamy na kolejne prace, jesteś naszą inspiracja :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Piękna ta plisowana
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja tą plisowaną chętnie bym ubrała .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aaaah Wojtku poraz kolejny zachwycasz swoimi pięknymi dziełami ZAZDROSZCZE talentu :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta plisowana sukienka jest po prostu cudowna. Ten krój bardzo mi sie podoba. W czerwcu mam wesele i jeszcze nie mam sukienki ślubnej, ponieważ nie mogę się na żadną zdecydować. Taki krój (oczywiście z innego materiału) i troszę go przerobić byłby idealny. Właśnie chciałabym, aby była taka luźna i zwiewna, taka "świteziankowa". Naprawdę wielki szacunek ! Podziwiam i zazdroszcze tatlentu...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie też od razu zachwyciła plisowana. wszystkie ładne, ale ta ma w sobie to coś.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ta plisowana sukienka jest po prostu cudowna. Ten krój bardzo mi sie podoba. W czerwcu mam wesele i jeszcze nie mam sukienki ślubnej, ponieważ nie mogę się na żadną zdecydować. Taki krój (oczywiście z innego materiału) i troszę go przerobić byłby idealny. Właśnie chciałabym, aby była taka luźna i zwiewna, taka "świteziankowa". Naprawdę wielki szacunek ! Podziwiam i zazdroszcze tatlentu...
Monko napewno byłaby to jedna z najciekawszych sukien ślubnych gdybyś się zdecydowała. Plisy - bardzo ciekawie to wygląda :) pomyśl nad nią :)
Albo sukienka na drugi dzień jeśli takowy macie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

30 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Wątek jest zablokowany.