Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Moje ręce uszyły pierwszy raz w życiu maskotkę dla synka. Bez maszyny, bo ręce też trzeba wyćwiczyć. Słoń nie jest tak idealny jakbym tego chciała. Głowę musiałam spłaszczyć chyba o cm, bo mi minky się zsuną. :( W ogólę uparłam się głupia, że pierwsza maskotka to musi być słoń na szczęście, to się męczyłam z uszami.
Wiem, że dla Was pewnie błachostka, ale ja i tak jestem z siebie dumna, że go uszyłam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Słoń pierwsza klasa. Ja bym mu jeszcze ogonek doszyła i dohaftowała oczka, ale to sprawa indywidualna :):)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Super słoń! Na pewno przyniesie synkowi szczęście, skoro ma trąbę do góry i w dodatku jest wykonany własnoręcznie przez mamę ;)
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję. :)
Właśnie miałam doszyć oczka i ogonek, ale szyłam w sumie już z myślą, że i tak nie wyjdzie.
Czy można takie oczka dokleić czymś, żeby były bezpieczne dla dziecka?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Zależy jakiego małego dziecka. Wydaje mi się , że bezpieczniej byłoby wyhaftować lub przyszyć takim ściegiem jakby overlocowym--ręcznym. Tak jak się robi pęteklę do guzika . Jak coś odstaje, to kusi dzieciaka aby to oderwać, podgryżć ..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziecko ma szczęście nie dlatego, że dostało słonika na szczęście, tylko dlatego, że ten słonik został zrobiony przez jego mamę, która robi to z miłości, a miłość to szczęście. Przedmioty same z siebie nie przynoszą szczęścia. Zwłaszcza te kupne słoniki robione seryjnie dla turystów :) Fajny słonik, zaglądnij do wątku Galganekart, ona tam pokazuje ciekawe rozwiązania. Ale nie tylko ona :)
Ile dziecko ma miesięcy? Moja 16 miesięczna córcia jeszcze próbuje zrywać oczka naklejane, takie ruchome.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-14 08:49:20 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie myśl że nie wyjdzie bo nie wyjdzie
nie zły słoń
dziecko pewnie zachwycone
to kocham w sowich córkach, oczy pełne radości <3
brawo!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajny słoń.:) Przynajmniej do słonia podobny, nie jak moja świnka do mrówkojada:D
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za wszystkie miłe komentarze. :)
mmstycha mój słoń jak nie miał wyciągniętej trąby do końca też wyglądał jak mrówkojad. :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fajnie Ci to wyszło

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.