Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
....

--- Ostatnio edytowane 2010-02-04 20:06:14 przez migotka ---
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna ,jeszcze takiej nie widziałam .
Upppssss nabiłam posta

--- Ostatnio edytowane 2010-02-04 20:06:53 przez migotka ---
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj.Śliczna maszyna.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witam na naszym szyjącym forum i życzę, aby spod takiej kolorowej maszyny wychodziły Ci piękne , kolorowe ciuszki, które obowiązkowo musisz nam pokazywać.
Ciepło pozdrawiam,
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję Wam bardzo za wszystkie pochwały. Rzeczywiście maszyna jest super i napawa mnie optymizmem, jednak z drugiej strony nie mam kompletnie pojęcia o szyciu :( tzn. nie znam podstawowych zasad oraz pojęć. Kupiłam sobie Burdę i bardzo chciałabym uszyć choćby najprostszą rzecz, żeby w końcu się czegoś nauczyć. Jednak jak czytam te opisy to po prostu czasami czarna magia... :( Wykombinowałam sobie, że na razie nie będę kupować drogich materiałów i znalazłam fajne kawałki materiałów w zwyczajnym ciuchlandzie. Przynajmniej jak mi nie wyjdzie to nie będzie mi żal wydanych pieniędzy. Mam za sobą już mały sukces, bo uszyłam córce strój muszkieterki według własnego wykroju. Założę wątek na "Moje dzieła" to proszę looknijcie. No i bardzo liczę na Waszą pomoc i wybaczenie jeśli będę zadawać tzw."głupie pytania" początkującej krawcowej ;) Dzięki :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
He he... Trini, uwierz, nie jesteś tu jedyna, które niewiele rozumie z Burdy i na pewno nie jedyna,która dopiero się uczy szyć. :) Możesz się spokojnie czuć jak u siebie w domu. :D
A ten strój w takim razie szyłaś ręcznie?
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobrze powiedziane Jagódko ;). Ja sama mam problemy z wykrojami z burdy i dopiero od niedawna szyję. Uważaj,bo się wkręcisz w to na maxa tak jak ja:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cieszę się, że nie jestem sama :) Ten strój dla córki uszyłam na maszynie, ale sama zrobiłam wykrój i zaprojektowałam. Materiał może nie do końca ułożył się tak jak chciałam, ale mąż powiedział że mam sobie uszyć taką samą, tylko bez tych rękawów z organzy ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
w Uniwersamie przy Rondzie Wiatraczna na 1p. w stoisku z materiałami i firankami można było wybierać sobie wykroje Burdy pakowane pojedynczo wg modeli (nie wiem, czy nadal można). wyszukałam sobie tam wykroje na bluzy i spodnie dresowe dla młodszej młodzieży (122-146 cm), komplety dresowe dla maluchów chodzących i parę spódnic. opisy w pięciu chyba obcych językach, ALE są obrazki pokazujące co po czym trzeba zrobić i jak złożyć materiał do zszycia
Opisy Burdy są straszne... kto to tłumaczył?!
w Burdach zauważyłam, robią "kurs szycia" czyli pokazują obrazkami (z niezrozumiałym opisem) co po czym zrobić. Zamierzam wykorzystać.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witaj na forum trininlove (nie wiem czy dobrze napisałam twój nick)przepraszam ze tak póżno ale lepiej póżno niż wcale haha, rzeczywiście śliczna ta maszyna i do tego łucznik :angel: widziałam taką w jakimś markecie ale nie pamietam jakim, myslałam nawet jakbym nie miała maszyny to bym ją kupiła, :D mam nadzieje że na forum spędzasz miło czas, Pozdrawiam
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.