Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Niedawno do głowy wpadł mi pewien pomysł- mini żelazko:) Gdy chcemy rozprasować szwy albo coś, co wymaga większej precyzji ciężko jest nam rozprasować to wielkim żelazkiem. Przydałoby się maleńkie, precyzyjne żelazko wielkości np. stopki od maszyny. Czy ktoś z forumowiczów widział coś takiego w jakimś sklepie? A może to pomysł, który należałoby opatentować? :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
AkademiaSzycia- jakoś dziwnie mam wrażenie, że doskonale wiesz, co masz na myśli, więcej - przypuszczam że masz takie małe żelazko (przyrząd do prasowania) w swoim sklepie... Nie można normalnie, uczciwie się zareklamować, trzeba koniecznie w taki sposób?
Dla zainteresowanych: na stronie Łucznika jest takie żelazko, do patchworków.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam, nie polecam, leży i się kurzy, ,brak regulacji tempeartury to poważna wada tych małych żelazek
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
:rotfl:
To jednak jest coś takiego? Myślałam, że to tylko mój wymysł, w życiu bym nie przypuszczała, ze ktoś też na to wpadł! I nie, nie mamy tego na sklepie:D Ale skoro już wiem, że takie coś powstało, to muszę to mieć! :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie wierzę, nie opowiadaj, że nie słyszałaś o takim żelazku... Przecież macie produkty Sew Mate, a ta firma też je ma w swoim katalogu.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przypuśćmy, że faktycznie nie macie takiego żelazka i faktycznie o jego istnieniu nie słyszałaś. Przykro mi, ale to baaardzo źle o Tobie, Akademio, świadczy. Firma zajmująca się takimi usługami i handlem artykułami związanymi z krawiectwem (na pierwszej stronie art. do pachworku!) wszystkie ciekawostki i nowości (?) powinna mieć w jednym palcu.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Zawsze się człowiek czegoś nowego nauczy:) Czy źle świadczy? Ja wiem, jest coraz więcej przeróżnych wynalazków, nowinek, czasem aż się wierzyć nie chce czego to ludzie nie wymyślą;p Trudno znać wszystkie. Jeszcze niech mi ktoś powie, że wymyślono już maszynę do ... prucia szwów :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pomyśleć, że kiedyś było żelazko na ---węgiel
Można je zobaczyć np. w Zgierzu w Mieście Tkaczy lub
http://modniak.polecamy.org.pl/muzeum-miasta-tkaczy-w-zgierzu/
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dwa pierwsze, z prawej strony ( pierwsze zdjęcie) miała moja babcia, pamiętam jak stały na piecu. I taki sam obraz w korytarzu wisiał. Super, że są takie muzea, bo człowiek szybko zapomina i nie myśli o takich rzeczach w tej codziennej gonitwie. A to wcale nie tak dawno.
Pewnie wiele osób jeszcze ma gdzieś w domu takie rzeczy:)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-25 15:18:21 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.