Wersja do druku

154 strony: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A mnie się podoba asymetryczny żakiet i spodnie z zakładkami.

Isabella wejdź na stronę burda media: jest trzymiesięczna prenumerata za 24zł.

https://kiosk.burdamedia.pl/?products=product&prod_id=182
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
Isabell bo Burda pojawia się w określonym dniu każdego miesiąca. Chyba zbyt popularna nie ejst więc pewnie kioskarze zamawiają po parę sztuk i jak ludzie wykupią to nie ma. Tak jest przynajmniej u nas.

Agaaffek ma rację - możesz zamówić sobie prenumeratę a aktualne modele pooglądać w internecie na stronie Burdy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestety z zamawianiem prenumeraty jest ten kłopot, że kupuje się kota w worku. Ja wiem, że niby Burda poleży, dojrzeje i może coś nam się w niej spodoba, ale ja wolę polowanie :D Jeżeli Burda jest tego warta, to wstanę rano, popruję do kiosku, albo przekonam gazeciarza do zostawienia mi odłożonej Burdy (w Warszawie nie tak łatwo jest tego dokonać). Jeżeli tego nie zrobię - najwidoczniej Burda nie była tego warta :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No właśnie, ja też tak robię. A że mieszkam w dość małej miejscowości, to tylko jeden kiosk ją sprowadza. I to na moje naprzykrzanie :) Na moim osiedlu. Był czas, że w ogóle Burdy nigdzie nie było u mnie. Dopiero Pani w moim kiosku powiedziała, ze może sprowadzić ją dla mnie. I od tej pory dostaje ją, a ja kupuję, kiedy mi się spodoba. A kiedy nie, to wtedy nie biorę. Takiego problemu nie ma z Dianą Moden w mojej miejscowości. Wszędzie mogę ją dostać. Ta ostatnia Burda jest jednym z lepszych wydań. Kupiłam ją dzisiaj rano i już uszyłam z niej bluzkę 128.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mieszkam na obrzeżach dużego miasta; na osiedlu są dwa kioski; w jednym Burda (ku mojej zgubie) leży przez cały miesiąc, po czym zastępuje ją w okienku nowy numer i też leży cały miesiąc... i nawet jak postanowię, że nie kupuję, to w końcu za 52 razem, jak obok przechodzę... to się łamię :P
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Administrator
U nas na wsi w dwóch sklepach jest Burda - ale kupuje u cioci :) zawsze zamawiają 2-3 szt. jedną biorę ja a drugi inna Pani. Ale w tym drugim sklepie ostatni egzemplarz Burdy przeleżał nietknięty cały miesiąc i był zwrocik :)
Diany czy innych pism krawieckich u nas nie dostanę, może w Katowicach w Empiku.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może to śmieszne ale musicie mi pomóc.:zawstydzony:
Zbyt długo juz się z tym baruję i nie ma efektu.
Otóż nie umiem za nic korzystać ze stron Burdy w sieci ..
Np.chciałam ściagnąc sobie wykrój tej sukienki
http://www.burdastyle.com/patterns/ak-jersey-polo-neck-dress--2 no i ściągnęłam tyle tylko,że to rozmiar chyba dla jakiejś lalki.
Jak mam zrobić by to był mój rozmiar. Sama mam sobie powiekszyć?
Jak?
:(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja z uporem oślicy kupuje Burdę bez zaglądania do środka:mysli:a potem wściekam się sama na siebie :zly:.ale już drugi numer jest trafiony bezbłędnie i nawet skusiłam się na wydanie "duże jest piękne" A jutro dzwonię po wydanie specjalne dla dzieci :hura:Bo jak znam życie w kiosku nie będzie.Kora a co do Twojego pytania to Ci nie odpowiem:nie:Bo jestem technicznym nieukiem
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kora, chciałąbym pomóc a nie mogę. Z jakiegoś powodu mi w ogóle nie działa pobieranie na stronie Burdy :yyyy: Jednak z tego co widzę, to inne rozmiary były dostępne na stronie tej dziewczyny http://angelakane.com ale w darmowych wykrojach (free patterns) jest jedynie sukienka dżinsowa. WYgląa na to, że nawet jeżeli ten wykrój kiedyś był dostępny, to teraz możesz go pobrać płacąc za dostęp do niego (18,5 funtów za członkostwo i dostęp do wykrojów na stronie).

Proponuję Ci, żebyś znalazła w Burdzie wykrój na bluzkę z takim golfem (w marcowej z zeszłego roku był taki wykrój, jeżeli się nie mylę) i przedłużyła dół. Nie chcę teraz skłamać, ale mój jeden z ulubionych wykrojów na sukienkę, która ma taki dół - jest na dole prosty i nie ma zaokrąglonego brzegu dolnego (brzeg podwinięcia dołu?). Więc nie musisz mieć nawet pojęcia o konstrukcji - wystarczy że od bioder przdłużysz o potrzebne cm - tak, żeby linia nie szła prostopadle do dolnego brzegu, ale trochę pod skos (sukienka rozszerza się ku dołowi).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuję Mrufeczko za odpowiedź i podpowiedź.
To tak wygląda,że wykrój jest dostępny przez jakiś czas i potem może już nie byc :zawstydzony:

Wyobraź sobie,że wczorajszy późny wieczór spędziłam bez internetu :nerwus:
ale to ma dobre strony, wykorzystałam te chwile na myślenie,kombinowanie i krojenie...
Bo niemal wszystkie BURDY - ja szalona - wydałam w ramach upłynniania skarbów,które już mi się miały nie przydać :stres: a dzis szukam pomocy w sieci.:milczek:

Dobra... do rzeczy,skroiłam,dzis mam nadzieje,że uda się chociaż sfastrygować i przymierzyć ale o tym już w moim wątku.
W każdym razie ,bardzoooo Ci dziękuję,to porada również na przyszłość.:buziak:
________________________________________________________

154 strony: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.