Wersja do druku

154 strony: « < 22 23 24 25 26 27 28 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie uważacie, że zdjęcia w "Burdzie" ewoluowały w dziwnym kierunku, są mianowicie coraz bardziej artystyczne (nie odmawiam im tego) a coraz mniej poglądowe, tzn fajna plaża, fajna modelka, piękne dodatki (torebki i buty) ale brak odpowiedniego wyeksponowania modelu, jest przesłonięty, modelka siedzi ( a ma pokazać spodnie ) lub leży (kiedy ma pokazać sukienkę); zdarzyło mi się także, że węzłem konstrukcyjnym sukni było boczne drapowanie - niestety na zdjęciu podelka trzymała na jego wysokości kopertówkę! i ustawiono ją bokiem tak, że nie sposób było ocenić, jak suknia się układa...
Ciekawe jaka jest realna sprzedaż "Burdy" i czy nie byłoby miejsca na drugi magazyn branżowy??

PS mam naprawdę duuużo burd, w tym wiele starych, niemieckojęzycznych; nowe numery kupuję, choć sporadycznie.
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
brumming - masz rację. Burdę fajnie sie ogląda ale mi np wiele modeli podoba się dopiero po obejrzeniu na niemieckiej stronie burdy - są tam zdjęcia sukienek bez modelek robionych na wprost.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Teraz tak się robi fotografię żurnalową - Burda tego nie wymyśliła sama...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Widzę, że czerwcowy numer przypadł do gustu osobom, które Burdę przeglądały i odkładały na swoje miejsce na stoisku z gazetami :) Przykład mojej koleżanki, strasznie podoba jej się ta żółta sukienka z okładki :) A wcześniejsze numery ją nie zachwyciły.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny lipcowa Burda (jak dla mnie) zapowiada się fenomenalnie!

* rysunki techniczne
*modele

A ja się martwiłam co uszyć na wesele przyjaciółki :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja tez wczoraj przejrzalam zapowiedz lipcowego numeru i sporo rzeczy mi sie spodobalo, ale, niestety, dochodze do wniosku, ze wychodzi mi jedynie szycie rzeczy dla coreczki, a te duze, dla mnie, to porazka...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
szczerze mówiąc nic mi się prawie nie podoba :( dokladnie tylko 3 rzeczy są fajne
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Juli hehe ostatnio tak było, ze jak mi się podobała niemal cała Burda to wielu osobom nie :D Ja jestem zachwycona i nie mogę się doczekać!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam wrażenie, że w tym numerze modele są bardzo różnorodne. Przez to że są do różnych sylwetek, to mogą różnym osobom pasować. Ja się zakochałam w kilku sukienkach, ale wiem że nie powinnam takich nosić (ta szara z takim jakby bandażowym wiążaniem -> miałabym szafę trzydrzwiową w okolicach bioder). Jak nie zapomnę, to kupię. W czerwcowej też mi się coś podobało i zapomniałam ją kupić. Wiecie, kiedy dokładnie będzie ten numer w kioskach?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja się zakochałam w kilku sukienkach, ale wiem że nie powinnam takich nosić
mi tez czesto podobaja sie sukienki, ktore nie pasuja do mojej sylwetki, np. odcinane pod biustem, sa urocze, ale ja wygladam w nich strasznie.

Ja jestem zachwycona i nie mogę się doczekać!
ja po obejrzeniu pierwszego zwiastuna, 2 tygodnie temu, bylam zawiedziona, okropne byly te ciuchy tam pokazane, az zalowalam zamowienia 6-miesiecznej prenumeraty, hehe, ale teraz widze, ze sporo rzeczy mi sie podoba. Tylko na razie jestem zrezygnowana w kwestii szycia rzeczy dla siebie i chyba dam sobie na razie z tym spokoj
________________________________________________________

154 strony: « < 22 23 24 25 26 27 28 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.