Wersja do druku

154 strony: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O jeny bardzo mi sie podoba! Najbardziej plaszczyk na zdjeciu trzecim, ale tez sukienki na zdjeciu 6,7,8 i 9 juz nie wspomne o kamizeli na 11 zdjeciu. Chcialam sobie taka wlasnie uszyć ,ale ceny futerka sztucznego mnie porazają! Po 120 zl za metr u mnie w hurtowni tkanin.
Kiedy bedzie dokladnie ta Burda? Zebym nie zapomniala odwiedzic tego dnia kiosku, bo mi jeszcze zabraknie!!!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A kubraczek dla psa w stylu angielskim:)))))
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Administrator
No no zapowiada się naprawdę interesująco!
Mnie wpadły w oko (póki co) ciuszki z poniższych zdjęć. Akurat ten piesek na zdjęciu wygląda jak Foxterier czyli piesek teściowej :) I strasznie podoba mi się połączenie granatu z rdzawymi rajstopami!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
monikowo Burda grudniowa ma być w kioskach 18 listopada. Kolejne terminy wydań burdu w załączniku :)
Mi nic nie przypadło za bardzo do gustu poza długą zieloną sukienką, ale mnie teraz raczej letnie rzeczy interesują, bo się przeprowadzam do ciepłego :)

--- Ostatnio edytowane 2011-11-03 09:34:45 przez sallma ---
Załączniki
Avatar użytkownika
Administrator
Sallama ale jakby uszyć tę zieloną z cieplutkiej, mięciutkiej dzianinki :> Super by wyglądała.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Heh Sus ja właśnie na odwrót - szyję teraz ciuszki raczej na lato, bo od stycznia przeprowadzam się do ciepłego kraju, gdzie dzianinkowej sukienki nie będę miała okazji założyć. Więc teraz tylko mam zamiar szyć krótkie sukienki bez rękawów i spódniczki :)
Avatar użytkownika
Administrator
Sallma gdzie się przeprowadzasz?? Plis napisz. A będziesz nadal na forum?? Mam nadzieję, że tak!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No pewnie że będę na forum - tyle że w innej strefie czasowej :D powiem więcej - może nawet skuszę się na prowadzenie swojego bloga :) :stres:
Do Malezji się przeprowadzamy w styczniu na ok. 2 lata :) Mąż dostał tam kontrakt :) Ale już mu powiedziałam że maszyna jedzie z nami, bo jak ona zostaje to ja też :) Poskutkowało :D
Przewidywane temperatury to 20-30 stopni przez cały rok więc ciepłe dzianinki odpadają :) W planach mam teraz sukienki krótkie bez rękawów i najlepiej bez podszewki :)

Dlatego właśnie jak teraz chodzę po sklepach i szukam letnich ciuszków i patrzę na te śliczne kurteczki z futerkiem i torebki z futerkiem i botki z futerkiem to mi się serce kraje bo to takie ładneee :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
monikowo Burda grudniowa ma być w kioskach 18 listopada. Kolejne terminy wydań burdu w załączniku :)
Mi nic nie przypadło za bardzo do gustu poza długą zieloną sukienką, ale mnie teraz raczej letnie rzeczy interesują, bo się przeprowadzam do ciepłego :)

--- Ostatnio edytowane 2011-11-03 09:34:45 przez sallma ---
No prosze, juz 18 listopada, aj myslalam, ze po dwudziestym dopiero. Musze sobie zapisac w kalendarzu, zeby nie przegapic, bo plaszczyk mnie kuuuusi!
Jesli do cieplego kraju, to mozesz kupowac nawet gotowe lzejsze rzeczy, ktore wiszą jeszcze w niektorych sklepach i są mocno przecenione.
Jak ja Ci dizewczyno zazdroszczę! Taki zamrzluch jak ja nienawidzi zblizajacej sie zimy. Gdyby nie to, ze bierzesz w bagaz maszyne do szycia, to ja bym sie wpakowala do walizki...:D
________________________________________________________

154 strony: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.