Wersja do druku

154 strony: « < 48 49 50 51 52 53 54 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wydaje mi się, że kwietniowa Burda będzie ciut lepsza niż marcowa. Lubię takie klimaty - kobiece, dopasowane stroje

I tez tak mam, ze to co teraz mi się nie podoba - to wpadnie mi w oko za jakieś 2 lata
_____________mam tak samo
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja mam nową burdę dla dzieci:D i wiecie co jest cuuuudna ...według mnie najlepsza od dawna.Są cudne sukieneczki ,opalacze,szorty i klimaty japońsko- chińskie.Mnie się podoba i dała mi ta burda kopa wyciągam zakurzoną maszynę ściągam wnusie do miar i biorę się za szycie:rotfl:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Marzenko - milo znow Cie widziec na forum :buziak:

Tu pierwszy wglad no nowej burdy - szycie krok po kroku http://www.burdastyle.de/aktuelles/news/burda-easy-f-s-2012-erste-vorschau-aufs-heft_aid_4134.html

A tu mozna wygodnie przejrzec kwietniowa burde (jedna rzecz na pewno sobie uszyje) http://www.burdastyle.de/aktuelles/news/burda-style-04-2012-alle-modelle-aus-heft-4_aid_4133.html
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powoli wracam:)i będę częściej zaglądała na forum trochę mi się nazbierało tu zaległości ale nadrobię Witajcie :buziak:Helen mnie też jest miło ,że mnie jeszcze pamiętasz:buziak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ta dla dzieci jest już w sprzedaży?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dla panów miało być, a tu widzę....w sumie nic nie widzę ciekawego:dobani:

płaszczyk dla dziewczynki wpadł mi w oko i czarna sukienka z rękawkami z koronki
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ta dla dzieci jest już w sprzedaży?
podobno od dzisiaj
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki :kwiatek:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a prosze bardzo :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Troszkę pojechali po bandzie. Sukienka model 103 bardzo trafia w mój gust ale z tego samego modelu są 3 niemal identyczne uszytki różniące się długością. Tak samo z sukienki 115. No i spódniczka z poziomymi zaszewkami 122B - szyłam taką z innego wydania Burdy. Fajnie że pojawia się strój kąpielowy - materiał mam kupiony od 2 lat, może wreszcie coś z niego uszyję ;) Generalnie ta Burda nie jest najgorsza, coś się wybierze choć modele się powtarzają (znowu bluzki z zakładanym dekoltem, to już 3 wysyp).
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

154 strony: « < 48 49 50 51 52 53 54 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.