Wersja do druku

154 strony: « < 63 64 65 66 67 68 69 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Dziś do kupienia Burda.

Wczoraj zabrałam się za szycie sukienki z pojedynczego wykroju, który kupiłam w sklepie tekstylnym za chyba 6 zł. Wszystko po niemiecku :D
W każdym razie wydaje mi się, że te pojedyncze modele do ściągniecie ze strony Burdy (za opłatą) czy do kupienia w sklepach to one wszystkie już były już wcześniej w Burdzie.
Ta sukienka, którą szyje też kojarzę z jakieś Burdy ale nie pamiętam której.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie dziś :)jutro!!!! byłam dziś w empiku i nie ma jeszcze, leżała z poprzedniego miesiąca i pisało w niej 29 czerwiec. Ciekawe gdzie ja jutro kupię jak będę uziemiona :zly:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja dostałam dzisiaj, czasami przychodzi w środy:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja to jeszcze czekam na moją Burdę w prenumeracie, bo widać mieszkam na wsi, listy do mnie dochodzą z opóźnieniem :D
________________________________________________________
Zapraszam serdecznie:
http://sylwia.szyje.com.pl/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiele z tych "pojedynczych" modeli faktycznie jest z czasopisma, ale nie wszystkie-o czym sie mialam niestety okazje przekonac.
Poszukiwalam konkretnego modelu, mialam nadzieje ze byl w czasopismie przegladnelam chbya z dwa roczniki wstecz -i nie bylo. A w katalogu byl; ale wysprzedany w moim rozmiarze.
Te katalogi (te najnowsze maja po kilkaset modeli); i co gorsza te ktore mi sie podobaja -to zupelnie tak jak w czasopismie- tylko na panie "puszyste".
A dziecinne -w katalogach i w czasopismie sa albo dla maluchow (tutaj przewaznie fajne);albo jesli nawet dla (przed)nastolatkow; to tak wydumane, ze do niczego sie nie nadaja.
W tropikach niestety nie mieszkamy, ale moze wszystko przed nami... to a propos modeli dla dziewczynek z najnowszego katalogu burdy jaki zdarzyło mi sie ogladac:
wszystkie bez wyjatku na cieniutkich ramiaczkach, albo bez plecow, albo wiazane na szyi.
Nie ma angielsko/niemiecko jezycznego katalogu wzorow gotowych w/g pattern review; ale jest...francuski.
Tu:
http://www.burdafashion.com/fr/Patrons_pochettes/Collection_generale/1270778-1128998.html;jsessionid=C8AFF0E95F89B39BD27DE3C5D97138FD
dla zainteresowanych trzeba nacisnac: Collection générale
a potem opis poszczegolnych, pojedynczych modeli.
Anna

Wczoraj zabrałam się za szycie sukienki z pojedynczego wykroju, który kupiłam w sklepie tekstylnym za chyba 6 zł. Wszystko po niemiecku :D
W każdym razie wydaje mi się, że te pojedyncze modele do ściągniecie ze strony Burdy (za opłatą) czy do kupienia w sklepach to one wszystkie już były już wcześniej w Burdzie.e nie pamiętam której.

________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Administrator
Ja to jeszcze czekam na moją Burdę w prenumeracie, bo widać mieszkam na wsi, listy do mnie dochodzą z opóźnieniem :D
Może listonosz zabłądził :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mnie się podoba JEDNA!!! sukienka, a chciałabym jakiś ciekawy żakiet. Zauważam pewną prawidłowość: marcowe i lipcowe numery Burdy należą z reguły do najsłabszych.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mój mąż właśnie wyszedł z empiku z nowa burdą :D za godzinę myślę że dotrze do mnie :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Jestem na siebie wściekła, że wydałam na nową Burdę pieniądze. Podobają mi się w sumie 2 sukienki (jedna z Burdy Plus czyli zapomnij kobieto) i jedna bluzka :( I nic więcej :(
No ale na plus zasługuje fakt, że jest zdjęcie blogerki Lali (mania szycia) w Burdzie bo wygrała konkurs na majową sukienkę.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
też nic ciekawego nie znalazłam dla siebie :zly: chociaż dla dzieci są fajne ubranka, ale mam wrażenie że to już było :)
________________________________________________________

154 strony: « < 63 64 65 66 67 68 69 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.