Wersja do druku

154 strony: « < 64 65 66 67 68 69 70 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
też nic ciekawego nie znalazłam dla siebie :zly: chociaż dla dzieci są fajne ubranka, ale mam wrażenie że to już było :)
Czyli dokładnie potwierdzacie moje odczucia: lubię wykroje dla "pań puszystych" - a dziecinne...już były ( i to nie tak dawno temu!).
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Lipcowa "Burda" 2012 jest bardzo słaba.
Za to lipcowa "Burda" 2006 jest naprawdę interesująca!

Można zajrzeć tu:
http://www.osinka.ru/Zhurnaly/2006/burda/burda_07/03.html
i przejrzeć cały numer strona po stronie, lub szukać potwierdzenia na brummBLogu.
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Lipcowa "Burda" 2012 jest bardzo słaba.
Za to lipcowa "Burda" 2006 jest naprawdę interesująca!

Można zajrzeć tu:
http://www.osinka.ru/Zhurnaly/2006/burda/burda_07/03.html
i przejrzeć cały numer strona po stronie, lub szukać potwierdzenia na brummBLogu.
Ha -a ja ją mam! I uszyłam kiedyś wzór 106 -wisi gdzieś w szafie...pogody brak -a w Polsce upały... A "moje" dzieci miały mnóstwo sukieneczek na bazie wzoru: 144 w różnych odmianach, noszą je wszystkie rodzinne dziewczynki, polecam, model prościutki, wdzięczny i można dowolnie zmieniać! Nie ma to jak stare Burdy :)
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Administrator
Wczoraj przyglądnęłam się bluzce mojej mamy i chyba ma ją uszytą z tego samego wykroju co Brummig ale ma zmodyfikowany kołnierz :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
mnie w sumie podoba sie tylko jeden model ale to jeszczez plusa wiec nie dla mnie. A wogóle to jestem gapa mążpracuje cały czas w holandii i nie wiedziałam ze tam Knipmode jest dopiero niedawno przeczytałam ten watek i zaskoczyłam . Także czekam teraz na powrót M z Knipmode i Knippie.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A ja mam sierpniowa Burdę i gratulacje dla Moniki: Twój blog tam jest!:D.
Po za tym mieszane uczucia, jeden płaszczyk i sukienka. Naprawdę na tylko tyle zasługujemy?
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
Ooo to muszę lecieć do sklepu i zerknąć w Burdę :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a ja sobie kupiłam dla odmiany Diane i jestem mega zadowolona tym bardziej że duża zmiana w Dianie poza okładka cały środek jest Simplicity :-D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak wydawana jest rosyjskojęzyczna wersja Diany!!! -dobrze że pojawia się w Polsce. Szyję z "gotowców" Simplicity od lat (pojedynczych/komercyjnych) i mogę je tylko b. polecać!
:)

Przyglądnęłam się trochę dokładniej tej nowej Dianie, i mój entuzjazm odrobinę opadł.
Zobaczcie sami: po niemiecku jest to zeszyt specjalny z 2010 roku!
po rosyjsku z 2011; a po polsku
...?!
nie to jednak mnie jednak rozczarowało najbardziej, tylko fakt, że nie są to rozmiary tak jak w "gotowcach" Simplicity typu 36,38,40...innymi słowy pojedyncze rozmiary; tylko "Dianowe" łamane 38/40 w jednym wykroju. A to już trochę mniej mi się podoba...Zwłaszcza, że nie wiem, jak dokonano "konwersji" czy "uśredniono" istniejące wykroje, czy też "przypisano" powiedzmy rozmiar 38 do "Dianowego" 38/40 ?

Kupię ten numer, ale to potrwa, żeby do mnie dotarł.
Mam papierowy wykrój 2938-który jest w tym numerze Diany, tak że będę mogła porównać.

Opis w Pattern Review jest tu; (ang.)
http://sewing.patternreview.com/cgi-bin/patterns/sewingpatterns.pl?patternid=18103#.UBI7ESMcuNE

a ja sobie kupiłam dla odmiany Diane i jestem mega zadowolona tym bardziej że duża zmiana w Dianie poza okładka cały środek jest Simplicity :-D



--- Ostatnio edytowane 2012-07-27 08:56:59 przez Anna-Maria ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monika jest w nowej Burdzie:)
Burda 8/2012 s. 96
Monikowo
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl

154 strony: « < 64 65 66 67 68 69 70 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.