Wersja do druku

42 strony: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, no tak, przecież tak mam. Robię takie korekty przy szyciu z tkaniny, przy dzianinie jakoś zapomniałam. Dzięki za przypomnienie. Oprócz korekty na biust, na dekolt jeszcze ramię.
Tu jednak chodzi mi też o sam podkrój pachy, że wolę jak rękaw jest bliżej ciała.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Takie dresowe spodnie uszyłam w sobotę, mam je na sobie, świetnie się je nosi. Jako strój podomowy ekstra.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Super Aga rach, ciach i masz wygodne spodnie!:):oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, Trinny.
Ekstra są oczywiście nie dlatego, że je idealnie uszyłam, ale bardzo miła ta dzianina jest.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzka z dzianiny wełniano-wiskozowej w połączeniu z nierozciągliwą błyszczącą tkaniną. Dekolt miał być mniejszy, ale za pierwszym razem wszyłam za szeroki pasek i musiałam odciąć. Wykrój z Burdy, spodnie też, może nawet już były, też najnowsze.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Takie dresowe spodnie uszyłam w sobotę, mam je na sobie, świetnie się je nosi. Jako strój podomowy ekstra.
Po pierwszym praniu od spodu się skulkowały:( Pranie miałam w czarne cićki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szyłam i nie zrobiłam końcowych zdjęć, no bez sensu. Dla własnej dokumentacji lubię mieć.
Torebka dla córki koleżanki, już wyjechała w świat (torebka, nie córka; dziewczynka ma dopiero rok). Pierwszy raz tego typu torebkę szyłam. Coś dla konia też było z brązowego futerka.
Fartuch męski i piórniki, też dla mężczyzn.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
usztywniana szmatą do podłogi (patent Maszy)
Avatar użytkownika
Świeżynek
wow, rewelacyjne
________________________________________________________
Nauczyciel konstrukcji odzieży, kroju i szycia. http://www.kursykrawieckie.edu.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, Emilia.
Bluza z dzianiny dresowej pętelkowej, brudny róż podobno. Po raz 3. ten sam wykrój i teraz przy grubszej dzianinie wyraźniej widać, że za dużo materiału nad biustem (a za mało w).

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ten wykrój chyba w ogóle zaszewek nie ma? To specjalnie nie ma rady, nie wymodelujesz bluzy tak żeby ładnie leżała na większym biuście :)

42 strony: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.