Wersja do druku

42 strony: « < 23 24 25 26 27 28 29 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, Gosiu. Trochę zbyt szalone wzory jak dla mnie, ale chciałam wypróbować wykrój i jestem zadowolona.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Brawo Aga!Kieszenie to dość trudny orzech do zgryzienia a Ty je odszyłaś!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny, dzięki. Teraz usiłuję skończyć te spodnie. Jakoś za wąskie wyszły i poprawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, Gosiu. Trochę zbyt szalone wzory jak dla mnie, ale chciałam wypróbować wykrój i jestem zadowolona.
E tam szalone, przynajmniej nudno nie jest :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba jednak ten wykrój coś nie na mnie:( Na tych wzorach i przy cienkiej dzianinie tego nie czułam/widziałam. Szyję teraz z innej dzianiny, mało rozciągliwej i coś ten podkrój pachy nie teges. Jak zrobię zdjęcie, to spytam o poradę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może wykrój przewidziany właśnie na takie rozciągliwe mocno dzianiny? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piżama z dwóch dzianin z ponoć egipskiej bawełny. Jest bardzo miła w dotyku. Nie planowałam góry takiej sztukowanej, ale kupiłam najpierw pół metra na próbę, a potem dokupiłam drugie pół i tak wyszło. Żeby tworzyło całość kieszenie i mankiety są z tego innego materiału.
Jakoś dziwnie i źle układa mi się pacha z przodu, część przodu nad biustem. Nie tylko zresztą tu, tak często. Czemu tak jest? Bardziej podciąć pachę?

--- Ostatnio edytowane 2015-01-13 10:04:03 przez AgaM ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
kieszenie na spodniach
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Piżamka "kangurek" tzn z kieszenią na brzuszku. W takiej piżamce możesz śmiało wyjść na ulicę jak to robią chińczycy :D
A na poważnie, to mi się bardzo spodobało łączenie wzorków. Wygląda jakby tak miało być. Jak materiał milusi, to ja byłabym z takiego nocnego stroju bardzo zadowolona.

Ola
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, Ola.
Lubię takie kieszenie w strojach domowych. Ale dopiero na zdjęciu widzę, że optycznie powiększa brzuch przez ten inny wzór. No trudno.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jakoś dziwnie i źle układa mi się pacha z przodu, część przodu nad biustem. Nie tylko zresztą tu, tak często. Czemu tak jest? Bardziej podciąć pachę?
przy różnych wykrojach - to masz dowód na to, że to nie

Przede wszystkim - podnieść ramiona, wyznaczyć inny kąt. Powinno być mocniej opadające.

Skoro problem powtarza się przy różnych wykrojach - to masz dowód na to, że to wynika z budowy twojego ciała.

Na zdjęciu, na którym wzięłaś się pod boki - ramiona i twoje, i piżamki podniosły się do góry i fałdy zniknęły.

Obniż skos ramienia o jakiś centymetr - półtora i o tyle samo podkrój głębiej pachę w korpusie piżamki - żeby główka rękawa znów pasowała do wykroju pachy.

Ania


________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

42 strony: « < 23 24 25 26 27 28 29 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.