Wersja do druku

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Na wybiegach pokazów mody pojawiło się ciekawe zjawisko.
Jak wam się podoba ta modelka ?
Sęk w tym, że jest to najbardziej kobiecy męski model. Nazywa się Andrej Pejic, pochodzi z Bośni, a objawił się w Australii. Występował już na wybiegach znanych projektantów i robi furorę.
Co sądzicie o tym "zjawisku" ? Moim zdaniem coś w przyrodzie nie zadziałoło !!
Ale jako modelka ma ciekawą urodę .
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
JAK dla mnie zwykła dziewczyna. Przeszłabym obok i nie zwróciła na nią uwagi. Choć anorektyczne ręce może na to bym spojrzała:)
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Występuje raczej jako model, a nie modelka. Ze zdjęć które widziałam, wynika że bierze udział w pokazach mody męskiej /kiltopodobny ciuch to jednak dalej męski kilt/.

Kwestia długości włosów nie jest dla mnie problemem, tj. nie dziwi mnie ani odrzuca. Całkiem interesujący chłopak.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
czytałam o nim :) Urodę ma naprawdę dziewczęcą ale twarz taka interesująca. Projektanci chętnie ubierają go w damskie ciuchy. Wróżę mu dużą karierę.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja skomentuje go jednym słowem: "przystojniaczek" :D:D niewazne czy ubiera sie w damskie czy meskie ciuszki,
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jako facet zajebiście przystojny. Ale chyba jestem już całkowitą starą panną, bo odrzuca mnie trochę fakt ubierania się w damskie fatałaszki. I trochę mnie nerwi długość jego włosów.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Mnie osobiście bardzo podoba się tak dziewczęca uroda u chłopaka. Jest to oryginalne i rzadko spotykane. On ma 18 lat teraz i ma swoje " 5 minut" sławy na wybiegach mody. Niech to dobrze wykorzysta.
Świat mody jest na tyle zwariowany, że prezentowanie przez niego i damskich ciuszków może być fajne, jeżeli się w tym dobrze czuje to dlaczego nie ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a wyobrazecie sobie miec chłopaka i pożyczać od niego damskie ciuszki? ale to byłby czad :D
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Znalezłem fotki Andreja w damskich ciuszkach, prezentuje się nieżle jako modelka. Ciekawy chłopak, intryguje mnie jego osobowość, dobry temat dla socjologa !!

--- Ostatnio edytowane 2010-11-23 00:50:56 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Administrator
No naprawdę wygląda jak dziewczyna ale może jestem staromodna i nudna - facet w damskich ciuchach źle mi się kojarzy ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.