Wersja do druku

294 strony: « < 133 134 135 136 137 138 139 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak wygląda Silverka http://skupiskodesignu.blogspot.com/ .Chyba dzisiaj spróbuję ja uruchomić, ale wpierw muszę robić projekt na studia...
O... nie widzę regulacji docisku stopki...:-S zrezygnowali z niej? :(
jest jakaś dzwignia stopki dociskowej? To to ?

Gratki dla tych co mają Silverkę :hejka:

--- Ostatnio edytowane 2013-09-20 21:13:58 przez ayesha ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mi też się udało :))) Mam Silver Cresta! Byłam dzień wcześniej i poprosiłam żeby odłożyli mi jedną, tak zapobiegawczo i pani powiedziała, że nie ma problemu i w sumie niepotrzebnie bo jak wróciłam następnego dnia bardzo późnym popołudniem a tam ciągle było kilka pudełek z maszynami :) Więc serdecznie podziękowałam pani i wróciłam już jako posiadaczka jednej z nich. Dziś ją wypróbuję jak czas pozwoli a potem podzielę się wrażeniami. :)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Ho ho! Widzę, że rośnie nam tu nowe stronnictwo pod tytułem "Silver Club", albo coś w tym rodzaju? :)
Skrót "SC" zaczyna nabierać całkiem nowego znaczenia!:D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W porównaniu z tym, na czym szyłam do niedawna, będę zagorzałą miłośniczką Silvercresta. Chyba , że wytnie mi jakiś głupi numer, ale sądząc po opiniach raczej tego nie zrobi.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak wygląda Silverka http://skupiskodesignu.blogspot.com/ .Chyba dzisiaj spróbuję ja uruchomić, ale wpierw muszę robić projekt na studia...
O... nie widzę regulacji docisku stopki...:-S zrezygnowali z niej? :(
jest jakaś dzwignia stopki dociskowej? To to ?
eeee... dźwignia stopki? czyli ta wajha, którą podnosi się i opuszcza stopkę? co ona może mieć wspólnego z manualną regulacją docisku? bo jeśli chodzi o dodatkowy wznios, żeby pomieścić pod igłą więcej warstw, to to nie jest na pewno żadna regulacja...

Wychodzi na to, że nowa wersja jest zubożona w porównaniu ze starą, bo w starej była normalna regulacja na szczycie maszyny.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
eeee... dźwignia stopki? czyli ta wajha, którą podnosi się i opuszcza stopkę? co ona może mieć wspólnego z manualną regulacją docisku? bo jeśli chodzi o dodatkowy wznios, żeby pomieścić pod igłą więcej warstw, to to nie jest na pewno żadna regulacja...

Wychodzi na to, że nowa wersja jest zubożona w porównaniu ze starą, bo w starej była normalna regulacja na szczycie maszyny.

Przepraszam... ale jeszcze się nie znam, dlatego właśnie pytam. Nic o regulacji docisku stopki nie wspomnieli w instrukcji z tego co powierzchownie przejżałam.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam!
W Lidlu piszą przy tej maszynie, że ma regulację docisku stopki a nie ma tej funkcji. W instrukcji również piszą,żeby przy grubszych materiałach zwiększyć docisk stopki.To poważny mankament w porównaniu z wcześniejszymi wydaniami.Pozdrawiam
Teresa
Avatar użytkownika
Świeżynek
Instrukcja str. 55 jest napisane tak, "Aby zszyć kilka warstw materiału lub grube materiały, możliwe jest ustawienie stopki dociskowej na drugim ząbku aby łatwiej ułożyć szycie (A)" i obok jest pokazany rysunek z tą dźwignią stopki dociskowej.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Rozkręciłam maszynę i regulacja docisku stopki jest wewnątrz gdy odkręci się pokrywę gdzie jest lampka. Ale głupio!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nieźle :) Ciekawe, komu będzie się chciało odkręcać pokrywę, żeby zmniejszyć docisk np. na moment szycia przez gruby szew.
________________________________________________________

294 strony: « < 133 134 135 136 137 138 139 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.