Wersja do druku

294 strony: « < 130 131 132 133 134 135 136 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
moim zdaniem najpierw nucz się szyć i ogólnie podstaw na takiej normalnej maszynie , jak się nauczysz i będziesz chciała więcej to sobie poprostu jakąś tam mega hiper maszynke ;p Myśle ze do celów podstawowych tk jak dziewczyny pisza staczy Silver
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poza tym - początkujący mogą mieć problemy z szybkością 4423 i 4411... Skoro dla wielu "zwykła" maszyna jest za szybka...
Nooo... szybki jest. Dlatego szyję... prawonożnie boso. Lepiej czuję machinę :tak:

Mały Off-Top - bo tak mnie to nurtuje od czasu do czasu. Czy leworęczne osoby szyją też z lewą stopą na pedale maszyny :mysli:
Hę ?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
ja używam lewej ;p no ale ja nie umiem inaczej :D nie mam wyczucia takiego ;p

wogóle sa maszyny dla leworęcznych ? :rotfl:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja używam lewej ;p no ale ja nie umiem inaczej :D nie mam wyczucia takiego ;p

wogóle sa maszyny dla leworęcznych ? :rotfl:
Już kiedyś na forum chyba Czeremcha pisała, że maszynę skonstruował mańkut i jest o wiele łatwiejsza
w obsłudze dla leworęcznych.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
niee no śmieje się ;p bo wszystko jest robione własnie pod praworecznych , ew jest przeróbka dla lewo ;p Ja mam wrażenie ze za często pakuje sobie lewa łapke pod igłe
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A nieprawda, maszyny są skonstruowane przez i dla leworęcznych ;-) Takie były pierwowzory i do dziś tak trwa...

Ania

--- Ostatnio edytowane 2013-09-15 21:01:21 przez czeremcha ---
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Powodzenia jutro wszystkim co czają się na Silvercresta:). Mam nadzieję, że nie jest to takie trudne ją zakupić ran przy otwarciu sklepów, bo ostatnio same złe dni mam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
no to trzymam kciuki żeby wam się udało.

Ja stwierdzam ze brak mi cierpliwości :D
Maszyna moja ( Lucznik Olga 418 vel Maria 418) ogólnie fajna jest , po samodzielnym ( no prawie ;p) rozkęceniu stwierdzam ze wewnątrz całkiem całkiem jakości elementy. Z zewnątrz plastik też całkiem pożądny. Nie jest jakaś mega lekka i nie jest tez bardzo ciężka. Jedyny minus dla mnie to ciut za krótki kabel zasilający (głównie ta częśc od maszyny do pedału ).
Wg producenta jestt w kategorii dla początkujących ;p http://lucznik.info/produkty/maszyny_do_szycia/zaczynam_szyc/maria_418
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam to cudo!! Udało mi się i właśnie podziwiam moją maszynę zza komputera. Maszyna wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie, ale na razie musi poczekać aż ją pierwszy raz użyję, tak z tydzień. Mam bardzo napięty grafik. Byłam rano w lidlu, fakt tłumy mocherowych beretów się zebrały, ale na maszyny w moim mieście zainteresowanych nie było tak wielu. Jeszcze ich 5 tam zostało. Spokojnie sobie wybrałam mój kartonik. Więcej opiszę na moim blogu i wrzucę linka, do zainteresowanych.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Koniecznie ! Zazdroszczę Ci zakupu, ja muszę dozbierać i poczekam na następny raz.
Edytowałam, bo już nie zazdroszczę- mąż przywiózł mi własną. I faktycznie jest to cudo, nie przypuszczałam, że będzie miała tyle możliwości za taką cenę.

--- Ostatnio edytowane 2013-09-19 20:32:19 przez Nowamyszkimama ---
________________________________________________________

294 strony: « < 130 131 132 133 134 135 136 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.