Wersja do druku

294 strony: « < 242 243 244 245 246 247 248 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
również zastanawiam sie nad kupnem maszyny... czy mogłabym prosić o podanie, czym różni się singer 2282 od silvercrest, ponieważ te dwie maszyny biorę pod uwagę, znalazłam posty o każdej z nich ale zależałoby mi na ich porównaniu...
Bardzo, bardzo dziękuję
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Proszę przeczytać tutaj strona 202 i następną stronę również. Może coś wyjaśni.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

Proszę o pomoc.
Chcę zacząć szyć. Mam starego Łucznika 451 po mojej babci. Maszyna nie była nigdy używana wręcz 'zespawała' się wajcha od szerokości szwu ale się ją na siłę 'odspawało' - a jaki był przy tym huk. Mieszkam w Warszawie i po sprawdzeniu ile kosztowało by przejrzanie, regulacja i naprawa (www.naprawa-maszyn.pl)mocno się zastanawiam czy nie kupić maszyny w Lidlu, bądź Łucznikiem Maria 418. Tylko czy w porównaniu nie lepiej jedak na razie naprawić starego Łucznika skoro już go mam?? Przy szyciu ogólnie trzeba popychać koło ręką, bo sam pedał nic nie daje, a i okropnie głośna jest. ^_^

Jak uważacie?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
Jestem nowa na tym forum i również proszę o pomoc,
mianowicie chciałabym zakupić pierwszą maszynę do szycia.
Kwota jaką dysponuje to ok. 500 zł,
skusiła mnie oferta lidla Singer 2282 lecz czy orientujecie się Panie czy jest jakaś lepsza w tym zakresie cenowym ?
Chciałabym żeby maszyna posłużyła mi do nauki szycia jak i była użyteczna przez dłuższy czas wraz z wprawianiem się w technikę krawiecką.

Liczę na wasze opinie,

Karolina
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wydaje mi się, że Singer z oferty Lidla daje dużo w zamian za niewysoką cenę. I na pewno długo posłuży, o ile nie ma się ciężkiej ręki /i nogi/ do maszyny... Ale komuś takiemu żadna nie posłuży :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
a czy warto może dołożyć i kupić coś takiego jak
Singer 3229 Simple
Singer 3221 Simple
lub
Łucznik 2014 Ewa II

czy elementy którymi się różnią te maszyny od tej z lidla nie są warte różnicy 100-200 zł ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a czy warto może dołożyć i kupić coś takiego jak
Singer 3229 Simple
Singer 3221 Simple
lub
Łucznik 2014 Ewa II

czy elementy którymi się różnią te maszyny od tej z lidla nie są warte różnicy 100-200 zł ?
Hmm ... Co do łucznika to miałabym opory.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
a do wymienionych singerów?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gdybym to ja kupowała to wybrałabym tę SiverCresta. No i mam ją. Uważam że dla początkującej jak najbardziej wystarczy.
Akurat co do tych Singerek to na pewno "moim zdaniem" są lepsze od Łucznika. Wybór należy do Ciebie.

Poczytaj na forum, jest tutaj wiele na temat różnych marek maszyn do szycia. A nieoceniona w wiadomościach na ich temat jest Hania Czeremcha.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
niestety lidl nie wypuszcza póki co Silver Cresta, w ofercie natomiast pojawił się właśnie singer 2282 i zastanawiam się czy skusić sę na tą ofertę czy kupić coś z modeli dostępnych w innych sklepach.

294 strony: « < 242 243 244 245 246 247 248 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.