Wersja do druku

294 strony: « < 246 247 248 249 250 251 252 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Oprócz szyciowego wsparcia w innych sprawach też możemy sobie pomagać :). Czeremcha jest specjalistką od Heavy Duty, to na pewno rozwiąże każda zagadkę 😉
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ech, Mario, nie jest łatwo...

Tofanie - w sumie - ja nie wiem, czy jest przede mną też kilkanaście miesięcy, czy kilka/dziesiąt/ lat... Niby nikt nie wie, ile mu pisane, ale kiedy już raz zapaliło się czerwone światełko... Niefajnie jest.

Bardzo Ci współczuję, pytaj ile chcesz i o co chcesz - ale proszę weź też pod uwagę nasze lepsze i gorsze dni :-)

Uściski - Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:buzki: :buzki:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zakochałam się w Was :)
Dzięki za wsparcie i dobre słowo. A poza tym? ...

Całusy :*
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Tofanie i słusznie :buzki::buzki:

To forum to fajne miejsce, żeby się czegoś dowiedzieć ale i pogadać nie tylko o szyciu :).
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie,
Czy ktoś może wyrazić swoją opinię o maszynie Singer 7465?
Parametry i cena wydają się dość atrakcyjne. Wciąż waham się czy ta czy SINGER 4423.
Bardzo proszę o Wasze opinie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie. :) Wszystkim początkującym polecam maszynę Silvercrest z Lidla (ta, którą posiadam weszła 26 września 2015r.). Do maszyny dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, może ona pomóc osobom, które pierwszy raz zasiadają do szycia (mi się bardzo przydała). Maszyna chodzi cichutko (a na pewno w porównaniu do starej maszyny po babci). Objęta jest trzyletnią gwarancją, cena - 333 zł. Ogólnie jestem w niej zakochana. :D Pomyślałam, że warto wspomnieć o niej, może komuś ta informacja przyda się w podjęciu decyzji. :) Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, Janome Jubilee 60507, Janome 920, Janome e1019? Którą polecacie?
Proszę o poradę :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie. Zastanawiam się nad wyborem maszyny. Maszyy mają zawędrować do pań na dość zaawansowanym poziomie z szyciem. Rozważam zakup z 3 różnych modeli tj : Singer One Plus, Singer 6180brillance a Janome DXL603. Rozważałam wcześniej brother Nv20 ale odpadł w przedbiegach. Maszyny będą do domowych uszytków jak i przeróbek, choć jedna z pań przejawia zainteresowaniem patchworkami a druga okazjonalnym cieższym szyciem(z grubszych materiałów,np jakaś torba).
Poszukując prezentu sama się wkreciłam i zakupiłam dla siebie Silverkę, więc jak widać jestem osobą na początku swej przygody z szyciem. Dlatego właśnie zwracam się o poradę w sprawie wyboru maszyny. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie
Kamila

--- Ostatnio edytowane 2015-10-12 17:59:36 przez Nasokowa ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Jestem nowa na forum. Poszukuje maszyny taniej dobrej z podstawowymi funkcjami zeby uszyc sobie jakas posciel kocyki poduszki dekoracyjne, moze jakies ciuszki dla synka. Siedze w domu i ostatnio ciagnie mnie do szycia. Odrazu musze zaznaczyc zeby maszyna nie byla diabelsko droga bo mąż szybciej wybije mi z głowy szycie niż kupi drogą maszynę :) prosze polećcie cos prostego w obsludze i w miare taniego

294 strony: « < 246 247 248 249 250 251 252 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.