Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Modniaku, Twoja znajoma kupiła swojemu dziecku elektronicznego pastucha - kiedyś stosowano elektryczne, no ale świat idzie do przodu ;). Jak już będziesz miał dziecko zrób eksperyment. Pokaż mu bajecznie kolorowy tablet, poczekaj na reakcję a potem swoją uśmiechniętą, prawdziwą twarz. Zobaczysz jak zareaguje i co jest tak naprawdę jest dla niego stymulujące.
Violina Ty masz głowę.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-26 20:41:02 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Violina Ty masz głowę.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-26 20:41:02 przez agaaffek ---
Jak każdy. Rozum też każdy ma swój. :oczko: Przyjmuję to jako komplement. Dziękuję bardzo.
Mam też niewyparzoną gębę. Na szczęście nie zawsze.



--- Ostatnio edytowane 2015-02-26 23:30:35 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Modniaku, Twoja znajoma kupiła swojemu dziecku elektronicznego pastucha - kiedyś stosowano elektryczne, no ale świat idzie do przodu ;). Jak już będziesz miał dziecko zrób eksperyment. Pokaż mu bajecznie kolorowy tablet, poczekaj na reakcję a potem swoją uśmiechniętą, prawdziwą twarz. Zobaczysz jak zareaguje i co jest tak naprawdę jest dla niego stymulujące.
Violina Ty masz głowę.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-26 20:41:02 przez agaaffek ---
No ja właśnie aby pokazać dziecku kolory. Maluje mu na suficie zwierzątka. Ozdabiam ściany. Tak jak już napisałem kiedyś na swoim blogu http://modniak.polecamy.org.pl/jak-umalowac-pokoj-dziecka/ Cały pokój będzie miał wymalowany, a łóżeczko przystroję w wielokolorowe wstążki. Wyszło trochę niezgrabnie. Jakbym zgadzał się z moją koleżanką. Ja chciałbym właśnie wzbudzić w nim kreatywność, obudzić pasję czytania. Do tego jednak długa droga. Tak czy inaczej zawsze dla dziecka najważniejsza jest miłość rodziców. Spokojne i trwałe relacje domowe.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Violina Ty masz głowę.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-26 20:41:02 przez agaaffek ---
Jak każdy. Rozum też każdy ma swój. :oczko: Przyjmuję to jako komplement. Dziękuję bardzo.
Mam też niewyparzoną gębę. Na szczęście nie zawsze.



--- Ostatnio edytowane 2015-02-26 23:30:35 przez violina64 ---
Bo to jest komplement.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj, żeby to dziecko nie dostało oczopląsu z nadmiaru bodźców... Modniaku, może załóż wątek "Ja i mój synek" np. w "Pogaduchy przy kawie". Ostatnio jakoś mam wrażenie, że z każdego tematu zbaczasz na swój ulubiony.

Agaaffek - cieszę się, że prawidłowo odczytałam. To z kolei komplement dla Ciebie, bo nie wszyscy potrafią tak czytelnie pisać. Zdarza mi się czytać niektóre wypowiedzi kilka razy i nadal nie wiedzieć "co autor chciał przez to powiedzieć". :)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-27 09:58:38 przez violina64 ---

--- Ostatnio edytowane 2015-02-27 10:00:14 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Oj zdarza mi się pisać skrótami myślowymi. Ale jakbyś zobaczyła mimikę twarzy i gest jak z "Pomysłowego Dobromira" to właściwie wszystko byłoby jasne od razu.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-27 12:46:03 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie chciałabym się tu wymądrzać, a tym bardziej pouczać, ale żeby przykuć uwagę dzieciaków na dłużej w temacie szycia, trzeba zwrócić uwagę na to, aby w możliwie najkrótszym czasie mogły przeżyć sukces związany z szyciem. I tak sobie myślę, że próbnik, super sprawa, ale ja, po nauce podstawowego ściegu ręcznego, zaproponowałabym im do zrobienia etui na telefon. Prosta sprawa, a dzieciaki będą mogły od razu widzieć efekty swojej pracy plus zrobią od razu coś, z czego mogą korzystać.
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.