Wersja do druku

20 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne...chyba jutro do takiej spódniczki zasiądę:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale słodkie te sukieneczki, spódniczki.Taka babcia to skarb.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajnie miec taka zdolna i pracowita babcie :) A falbanki tej spodniczki sa przyszyte do podszewki? Moze sprobuje uszyc taka na lato :-S na razie poprzestaje na nieco prostszych modelach ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny dziękuję za miłe słowa
Helen to jest bardzo prosty fason spódniczki .Prostokąt tkaniny w moim przypadku reszta różowej podszewki ,nie zszywam od razu,na to naszyte trzy różnej szerokości ,tej samej długości falbany lekko marsząc.Potem zszywam szew tyłu razem z falbanami.Górą robię tunele na gumki i wciągam tam przeważnie 3 gumy .Ot i cała spódniczka .Szyj dziewczynce bo wqyglądają w nich słodko :)
Avatar użytkownika
Administrator
Słodkości :) Mała musi cudnie wyglądać w tych ciuszkach :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuje za instruktaz :) na pewno sie skusze na uszycie takiej falbaniastej spodniczki, najpierw musze pozszywac skrojona wczoraj spodniczke sztruksowa (na szelkach), a z czesem jakos kiepsko, bo mala krzyczy, jak siadam do maszyny, a teraz jeszcze przygotowania przedswiateczne dochodza...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To i ja się pokuszę chyba:) ale zrobię 2 no obie moje królewny
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam po długieeej przerwie .Jak to mówią święta ,święta i po świętach czas wracać na ziemię .I wzięło mnie na maxa.Uszyłam bluzeczki dla dziewczynek kuzynki.skroiłam po 2 kiecuchy moim pannom.I szukam pomysłu na sukienki na Boże Ciało .Takie do sypanioa kwiatków.Powinny być delikatne i romantyczne ale nie komunijne.No i jest problem bo starsza chce dla księżniczki a młodsza jeszcze się nie wypowiada.a ja mam wizję delikatnych prostych takich na francuskich cięciach.Różowe albo błękitne :-SNo zobaczymy co mi się uda przeforsować .Bo Wiki ma charakterek ...A bluzeczki dwie jednakowe to zdjęcie tylko jednej jeszcze ze szpilkami

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ale słodziutka! ***

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi też się podoba:)

20 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.