Wersja do druku

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Yapok, targi Ci polecam na rozruszanie :D Niteczka82 do Gdańska uderzaj, ja czasami mam takie dni ze tylko na kawie jade :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Właśnie mi przeleciały koło nosa targi rękodzieła we Wrocławiu (ręki dzieła fest) niestety. Może Macie jakieś informacje na temat najbliższych ciekawych wydarzeń, gdzie można się zaprezentować? Dla takiej skrytej babki jak ja to byłby prawdziwy szok i rzucenie na głęboką wodę, ale na pewno warto spróbować.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Superowe te Twoje torbiszcza :] Jeszcze pomyśleć, że częsciowo z materiałów z odzyku... :)

A co do rzucania się na głęboką wodę to na pewno dasz radę, ale możesz też mniejszymi kroczkami zadbać o swój interes, np. dokształcać się na własną rękę z jakichś strategii marketingowych, jak dbać o klientów i dobrze rozgrywać swój świeży biznes :) Przynajmniej myślę, że ja bym od tego zaczęła, gdybym chciała sprzedawać swojego "dzieła", a też jestem osobą raczej mało kontaktową z otoczeniem :P
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
black_candy dzięki, cieszę się, że podobają CI się moje torby:)
Może to jest jakaś myśl tym dokształceniem marketingowym. Przypomniałam sobie o takiej stronce https://www.akademiaparp.gov.pl/. Można się tu zalogować i wykonywać szkolenia online - z zakresu księgowości, marketingu itd. Właśnie znalazłam jedno szkolenie "Elementy strategii marketingowej w e-biznesie" i je robię. Choć nie jestem pewna, czy mi się to przyda:) Ale na pewno nie zaszkodzi. Jest tu trochę o wyłanianiu swojej grupy docelowej, może rzeczywiście powinnam wszystko opisać i wtedy otworzą mi się oczy:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja nie wie, ja jakoś jestem uczulona na te wszystkie "chwyty marketingowe" i wyczuwam je na odległośc tysiąca kilometrów. Bardziej cenię sobie szczerość i budowanie pozytywnych relacji z ludźmi. Wydaje mi się, że teraz ludzie są tak świadomi, że nie dają już się podejść jakimś marketingowym sztuczkom. Trzeba być sobą i niczego nie udawać, tym bardziej nie działać pod jakieś schematy. No takie moje zdanie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
W tym szkoleniu jest opisane, jak określić swojego idealnego klienta i jego cechy. To może pomagać w dalszych działaniach. Ja też jestem przeciwko tzw. chwytom marketingowym. Dlatego jestem przekonana, że swojej niemedialnej osobowości nie zmienię, mogę się jedynie nauczyć sztuczek, ale ludzie i tak od razu wyczują taki schemat, więc to jest bez sensu. Ale nauczenie się, jak budować swoją markę, gdzie kierować reklamę i jaką - to jest moim zdaniem dobre podejście.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładne torby szyjesz Yapoku! :):oklasky:
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Torby bardzo fajne i na pewno znajdą nabywców, tylko trzeba się właśnie wkręcić w jakieś miejsca, gdzie można się rozreklamować, gdzie ktoś znajomy już działa i Cię poprowadzi, szepnie tu i tam...
Samemu bardzo ciężko się przebić, bo takich dzieł są na tych portalach tysiące...
Wiem to po sobie, bo na allegro sprzedałem tylko jedną koszulkę przez pół roku, czyli nawet mi się nie zwróciły opłaty za wystawienie...
Dopiero kiedy pomogła mi koleżanka obracająca się na co dzień w kręgach giełd i bazarków rękodzielniczych - w ciągu dwóch miesięcy poszły wszystkie.:)
Koło interesu trzeba się ciągle kręcić, czyli mieć duuużo czasu, a u mnie z tym było krucho...

A takie kursy zdalne, przez internet, szczególnie na temat marketingu - są nic nie warte!
Przeważnie prowadzą je teoretycy, którzy dowiedzieli się tego wszystko wyłącznie na wykładach, a ta wiedza jest całkiem pusta, nieprzydatna, nie mająca się nijak do naszego prawdziwego, żywego rynku.
Ona mówi o nieosiągalnych ideałach wielkich rynków przemysłowych i jest iście utopijna...
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Yapok, ja Ci polecam założyć fanpage. W naszym wspaniałym wieku to najlepszy sposób, żeby wyjść do ludzi, pokazać się. Jak już zdobędziesz konkretną ilość fanów (naprawdę zainteresowanych) to sama zobaczysz jak Ci będą lajkować, komentować, chwalić. Masz wtedy już z czym startować na różne targi, bo oni też takich "z kosmosu" raczej nie biorą. Muszą widzieć, że działasz, że to Twoja pasja itp. A jak już się na jakieś targi dostaniesz, to wtedy trąbisz: LUDZIE, PATRZCIE, BĘDĘ TU I TU, TAM I SIAM, WBIJAJCIE, WIDZIMY SIĘ itp :D Na takich targach nie musisz być superśmiała. Rozstawiasz się po prostu ze swoim kramem i się uśmiechasz, coś tam zagadujesz. Wiele spraw się zrobi za Ciebie :) Powodzenia Ci życzę bo torby oryginalne!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ha! A ja właśnie kilka dni temu otworzyłam swoją yapokową stronę na facebooku, ale funpagem tego nie nazwę, bo na razie 17 osób go polubiło:)
Ale zapraszam:
https://www.facebook.com/yapokpl?ref=hl

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.