Wersja do druku

8 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam,
przedstawiam Wam moje twory. Gra słów w temacie zamierzona, ponieważ obecnie moja działalność dopiero rusza, więc jestem na etapie "inwestycji", co oznacza, że po prostu każdą gotówkę pakuję w swoje torby:)
Szyję kilka rodzajów torebek: okrąglaczki z bawełny, skosy z ekoskóry lub ekozamszu, torebeczki na zamek, pudełeczka, kufry. Kolorowe materiały to szmatki, które dostały drugą szansę: zakupione w seceond handzie zasłony, obrusy, niezidentyfikowane płachty materiałów.
Otworzyłam kram na etsy, zapraszam Krawiecką Brać do oglądania i komentowania:)

https://www.etsy.com/shop/YapokBags?ref=hdr

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Załączam najnowszą pracę: torba lniana z wyhaftowanym liskiem:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Yapok, ale Ty żeś się rozwinęła z tymi torbami! :)Jak tam idzie handel na etsy?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dzięki:) Handel na razie nie idzie za bardzo, ale trochę ludzi odwiedza mój kram i wyraża aprobatę, choć nie idzie na razie za tym zakup. Ale jestem cierpliwa, dodaję nowe torby, trochę inwestuję w reklamę (2 dolary dziennie;)) i czekam co z tego wyniknie:) A tymczasem buduje się mój sklep, teraz kolega wprowadza w nim zmiany kosmetyczne i może za jakiś tydzień-dwa otworzę się na www.yapok.pl.
Ale powiedz proszę, jak tam daWanda?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
moja dawanda leży :D nie mam kompletnie czasu o nią zadbać choć mam do dodania kilkanascie toreb. Ja się skupilam na bezpośrednim kontakcie z klientem, czesto goszcze ich w domu, pogadamy sobie i jest super.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No to jestem pod wrażeniem jakości obsługi klienta:) Ja jestem raczej takim nieśmiałym człowiekiem, który działa w ukryciu. A więc jest to fatalna osobowość dla osoby z własną działalnością gospodarczą i nie wróży nic dobrego;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie bądź taką pesymistka, każdy sobie swoją drogę układa, każdy inną. Ja akurat działam tak, ale to z czasem wyszło. Na początku też byłam w ukryciu :) Nigdy nie wiesz co będziesz robić za miesiąc. Grunt to sie nie poddawać i być konsekwentnym w tym, co się robi :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
A zatem, jak tego dokonałaś, wyszłaś z ukrycia i stanęłaś frontem do klienta?:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rojkowa, mniam, ja lubię kawkę, gdzie mieszkasz? ;D
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Yapok, dawaj czadu :)

8 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.