Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry miłym krawcowom!
Jestem po trzydziestu godzinach świetnego kursu szycia i udało mi się nawet wyprodukować parę rzeczy, w których można wyjść na zewnątrz. Czas dokonać wyboru pierwszej maszyny do szycia.
Szperałam troszkę w Internecie, ale te wszystkie mądre rady sprawiają, że wiem coraz mniej. Nie wiem nawet, od czego zacząć. Potrzebuję solidnej, prostej, domowej, elektrycznej maszyny do szycia ubrań nie droższej niż 500 zł, chociaż bardzo chciałabym zapłacić mniej, którą łatwo naprawiać w razie problemów.
Czy ktoś zdobędzie się na to, żeby coś mi polecić?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
robaczek

--- Ostatnio edytowane 2016-05-27 19:50:13 przez robaczek ---

--- Ostatnio edytowane 2016-05-27 20:09:46 przez robaczek ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witaj na forum!
Napisz gdzie znalazłaś świetny 30- godzinny kurs.. Rozglądam się od jakiegoś czasu, ale wszędzie albo słabo albo daleko..

Co do maszyny to raczej sama musisz rozkminić temat, gdyż nawet w tej cenie jest spory wybór (nowe, używane), wątków o maszynach też jest mnóstwo.. Jak już będziesz miała upatrzone konkretne firmy i modele to pytaj o szczegóły- ludzie chętnie podzielą się uwagami. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że wolalabym tańszą solidną markową maszynę niż nowy marketowy sprzęt. Dużo jest postów przestrzegających przed zakupem pewnych modeli...
________________________________________________________
tutu
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki!
Kurs http://www.passiontime.pl/PL-H9/kursy/3/kurs-szycia.html

Czy są jakieś opinie na temat SINGER Tradition 2250?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo dziękuję za link. Nie moje miasto, ale jestem już dosyć zdesperowana i w sumie to rozważam dojazdy w trybach weekendowych, o ile cały cykl skończyłby się na 3-4 zjazdach.. a widzę, że ta firma daje taką możliwość :))
________________________________________________________
tutu
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jak na temat o wyborze pierwszej maszyny to Tonia bardzo fachowo się wypowiada.
Czy to nie jest jakaś kryptoreklama ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak na temat o wyborze pierwszej maszyny to Tonia bardzo fachowo się wypowiada.
Czy to nie jest jakaś kryptoreklama ?
Mam wrażenie, że od kilku miesięcy jedna i ta sama osoba uporczywie reklamuje łucznika. Widać desperację producenta bo jak wiemy maszyny ich nie grzeszą ostatnimi laty solidnością wykonania a tym samym wytrzymałością.

Jednego nie można im odmówić to uporu w reklamowaniu. Co Susanna ją wywali to natychmiast rejestruje się pod innym nickiem i od nowa zaczyna pisać peany na temat Zosi, Marysi itd.


--- Ostatnio edytowane 2016-09-02 08:23:16 przez mamamarta ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak na temat o wyborze pierwszej maszyny to Tonia bardzo fachowo się wypowiada.
Czy to nie jest jakaś kryptoreklama ?
Mam wrażenie, że od kilku miesięcy jedna i ta sama osoba uporczywie reklamuje łucznika. Widać desperację producenta bo jak wiemy maszyny ich nie grzeszą ostatnimi laty solidnością wykonania a tym samym wytrzymałością.

Jednego nie można im odmówić to uporu w reklamowaniu. Co Susanna ją wywali to natychmiast rejestruje się pod innym nickiem i od nowa zaczyna pisać peany na temat Zosi, Marysi itd.


--- Ostatnio edytowane 2016-09-02 08:23:16 przez mamamarta ---
Mając w dalekich planach kupno nowej maszyny czytam wszystko na ich temat i zastanawiam się na ile trafne są te "peany" na temat łucznika :mysli: Jedni chwalą inni ganią, a prawda pewno leży po środku:(No ale jak na razie jeszcze mam czas na czytanie i decyzję co do wyboru :)

A ostatnio zainspirowała mnie ta http://adamar.pl/komputerowa-maszyna-do-szycia-redstar-s200-100-sciegow-gratisy.html ale bardzo mało na ich temat jest wypowiedzi :(


--- Ostatnio edytowane 2016-09-02 08:35:38 przez tosial ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No nie tego się nie spodziewałam. Susanna czy Ty to widzisz i nie grzmisz? :zly: :bezradny:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Administrator
Tonia ma kilka maszyna Łucznika i każdą zachwala :D Już usuwam, wybaczcie ale jestem zaaferowana pierwszymi dniami mojego dziecka z przedszkolu. Mam nadzieję, że będzie mnie więcej na forum.

Swoją drogą może napiszę do Łucznika i zaproponuję reklamę? Po co robić takie podchody.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tonia ma kilka maszyna Łucznika i każdą zachwala :D Już usuwam, wybaczcie ale jestem zaaferowana pierwszymi dniami mojego dziecka z przedszkolu. Mam nadzieję, że będzie mnie więcej na forum.

Swoją drogą może napiszę do Łucznika i zaproponuję reklamę? Po co robić takie podchody.
JA JA JA!! Ja chcę robić reklamę łucznika, ale tylko modeli które produkowano jeszcze tam gdzie wrony zawracają, a psy d.. szczekają, czyli w Radomiu :rotfl:

Susanna, ja właśnie przeżywam pierwsze dni w żłobku, i chcę i nie mogę i oddałabym diabła i wara od mojego szkrabolca i wszystko w jednym, już sama nie wiem cieszyć się, że w końcu siądę do pracy jak normalny człowiek o 8, zamiast o 18, czy płakać, że dziecko obcym oddaję:krzyk:
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.