Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
JA JA JA!! Ja chcę robić reklamę łucznika, ale tylko modeli które produkowano jeszcze tam gdzie wrony zawracają, a psy d.. szczekają, czyli w Radomiu :rotfl:
na poczatku sierpnia bylam 2 tygodnie w Radomiu, wiec moge cie zapewnic, ze ani tam wrony nie zawracaja ani moj pies d...a nie szczekal:p i o ile sobie przypominam, 30lat temu tez takich sensacji nie zauwazylam :nie: (a bylam wtedy juz duza dziewczynka).....wiec wypraszam sobie....O!:foch:



pozdrawiam Masza



--- Ostatnio edytowane 2016-09-05 13:13:28 przez Masza ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
JA JA JA!! Ja chcę robić reklamę łucznika, ale tylko modeli które produkowano jeszcze tam gdzie wrony zawracają, a psy d.. szczekają, czyli w Radomiu :rotfl:
na poczatku sierpnia bylam 2 tygodnie w Radomiu, wiec moge cie zapewnic, ze ani tam wrony nie zawracaja ani moj pies d...a nie szczekal:p i o ile sobie przypominam, 30lat temu tez takich sensacji nie zauwazylam :nie: (a bylam wtedy juz duza dziewczynka).....wiec wypraszam sobie....O!:foch:



pozdrawiam Masza



--- Ostatnio edytowane 2016-09-05 13:13:28 przez Masza ---
Oj tam oj tam, taki kielecki żarcioszek:figielek:
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Administrator
JA JA JA!! Ja chcę robić reklamę łucznika, ale tylko modeli które produkowano jeszcze tam gdzie wrony zawracają, a psy d.. szczekają, czyli w Radomiu :rotfl:
Jak cierpisz na nadmiar gotówki to zapraszam serdecznie - mogę wystawić rachunek ;)

Susanna, ja właśnie przeżywam pierwsze dni w żłobku, i chcę i nie mogę i oddałabym diabła i wara od mojego szkrabolca i wszystko w jednym, już sama nie wiem cieszyć się, że w końcu siądę do pracy jak normalny człowiek o 8, zamiast o 18, czy płakać, że dziecko obcym oddaję:krzyk:

Widzę, że odczucia podobne z tym, że mi jest chyba łatwiej bo Staś to już trzylatek ale... jeszcze jeden rok z nim w domu i mogłabym sama zapisać się do psychiatryka ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.