Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziwne że ta osoba która sprzedaje ten nietrafiony prezent chce więcej niż on kosztował z Lidlu.
Bo to zapewne nie jest "nietrafiony prezent" tylko jak większość takich ofert to próba zarobku, bo ludzie uważają że skoro sprzęt jest tak zachwalany i ma wzięcie to może uda się to komuś wcisnąć, kto np. nie zdążył z zakupem w sklepie, za wyższą cenę. Chociaż oże akurat ten przypadek jest inny, ale gdy tylko widzę ogłoszenie typu "Mam do sprzedania maszynę z lidla (bla, bla, bla), która okazała się nietrafionym prezentem (bla, bla, bla). Super okazja" to na myśl przychodzi mi tylko jedno. Jest wiele takich ofert. Treść ta sama lub bardzo podobna.
Jakieś dwa tygodnie po zakupie silverki na grupie szyciowej na fb pojawiło się kilka osób które pytały czy ktoś nie odsprzeda maszyny, bo się za późno zdecydowały na zakup. Kilka chętnych kupców może się więc znaleźć, nawet za lekko wyższą cenę
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja zastanawiam się nad owerlokiem, czy w ogóle jest mi potrzebny, bo w zasadzie odzieży nie szyję, no ale wykończenie innych przydasiów tak bardziej profesjonalnie, ładnie wygląd. Też myślałam o tym modelu owerloka, ale nie wiem dlaczego jest dużo ofert w sprzedaży tego właśnie modelu, czyżby był aż tak wadliwy??? Pytałam o gwarancję, to najczęściej brak, ale cena się trzyma wysoko!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja zastanawiam się nad owerlokiem, czy w ogóle jest mi potrzebny, bo w zasadzie odzieży nie szyję, no ale wykończenie innych przydasiów tak bardziej profesjonalnie, ładnie wygląd. Też myślałam o tym modelu owerloka, ale nie wiem dlaczego jest dużo ofert w sprzedaży tego właśnie modelu, czyżby był aż tak wadliwy??? Pytałam o gwarancję, to najczęściej brak, ale cena się trzyma wysoko!
Chyba jutro będzie w Lidlu, gwarancję ma 3 lata bodajże, ale musisz to sprawdzić :)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja zastanawiam się nad owerlokiem, czy w ogóle jest mi potrzebny, bo w zasadzie odzieży nie szyję, no ale wykończenie innych przydasiów tak bardziej profesjonalnie, ładnie wygląd. Też myślałam o tym modelu owerloka, ale nie wiem dlaczego jest dużo ofert w sprzedaży tego właśnie modelu, czyżby był aż tak wadliwy??? Pytałam o gwarancję, to najczęściej brak, ale cena się trzyma wysoko!
Chyba jutro będzie w Lidlu, gwarancję ma 3 lata bodajże, ale musisz to sprawdzić :)
Tak, są w lidlu od wczoraj. Jenak jeszcze się wstrzymam z zakupem. Rozkręcam się na razie z moją nową Janomką, zobaczymy jak mi pójdzie :)
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.