Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mieszkam za granicą, mam tu dostęp do gazet z wykrojami z bardzo różnych językach, ale nie po polsku. Z tego powodu mam grudniową Burdę, ale po duńsku. Zasadzam się na płaszcz 102, wykroiłam sobie z papieru wszystkie części wykroju, ale niestety utknęłam na poradniku "jak szyć". Czy ktoś ma grudniową Burdę po polsku i mógłby mi podesłać fotkę tego opisu? Płaszcz to nie t-shirt i wolę mieć pewność, że wszystko dobrze rozumiem, zanim zrobię błąd nie do naprawienia. Potrzebne są oba, bo przy 102 stoi "zacząć szyć jak w opisie 101" ;)

P.S. A tak mi moje kotki pomagają w szyciu płaszcza ;)

--- Ostatnio edytowane 2017-02-12 10:52:22 przez gayaruthiel ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nie mam tego numeru Burdy ale mogę spróbować pomóc w tłumaczeniu na polski.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Fajnie :D Czy dobrze rozumiem, że foer to ocieplana podszewka? Jeśli tak, to czym jest indlæg? W jakiej kolejności mam zszyc elementy? Szkoda że nie piszą "zszyj 1 z 2" tylko "przód z tyłem". Dlaczego niektóre elementy są oznaczone na szaro, a niektóre linią przerywana? W którym momencie powinnam zacząć wszywać podszewke? Mam nadzieję, że to nie jest za dużo pytań na start :) Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Foer to podszewka , indlæg to obłożenie .
Tak szybko spojrzałam na pierwsze zdjęcie i materiał użyty w tym modelu to wełniana buckla .
Nie wiem dlaczego są wykreskowane niektóre elementy ale taki opis powinien znajdować się na początku przed pierwszym wykrojem.Patrząc na elementy np. nr 12 jest on zacieniowany i jest to obłożenie przodu-możliwe że powinien być podklejony fliseliną?
Trochę jestem teraz zajęta ale wieczorkiem poczytam dokładniej i zajrzę do burdy może coś tam znajdę.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Przesłano mi wersję polską, więc już mniej więcej wiem na czym stoję :D Aaaaale będzie szycia!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kobieto, idziesz jak burza z tym swoim szyciem ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam ten sam materiał! Tylko nie na płaszcz a cos w rodzaju żakietu. Tylko zebrać się nie mogę. Pokaż gotowy płaszcz proszę. Jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Juz znalazłam. Cudo!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Płaszcz jest w moich dłubankach, tutaj: https://ekrawiectwo.net/board/thread/114519/pierwsze-kroki-gayi/?page=2#post-114929

Pokaż żakiet :D

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.