Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Administrator
Chciałam Was moi drodzy zapytać czy macie tak jak ja :> Otóż baaardzo lubię przeglądać na OLX oferty sprzedaży maszyn ale takich starszych. Nie chodzi mi o antyki z 56 roku ale o takie maszyny weźmy 20-30 letnie. Ja to uwielbiam! Wpisuję markę i szukam mając nadzieję, że trafi się perełka do kupienia za grosze :)
Poza tym zadziwia mnie to, że te maszyny mimo iż już wiekowe, niektóre mają bardzo fajne wyposażenie i niemałe bogactwo ściegów :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też tak mam ;)
I jak czasem znajduję coś ciekawego, to aż mnie korci żeby kupić, tylko niestety nie mam na to ani pieniędzy (tzn pieniądze jakieś by się na pewno znalazły kosztem czegoś innego ;)), ani niestety miejsca.
Ale jak się napatrzyłam na maszynę teściowej, to podejrzewam, że kolejną maszyną jaką kupię będzie właśnie takie starszawe cudeńko ;)
Najgorsze jest właśnie to uzależniające oglądanie i to jeszcze z tą świadomoscią, ze i tak teraz nic nie kupisz.
Avatar użytkownika
Administrator
Ja tak do 150 zł czegoś szukam. Teraz mam na oku dwie stare ale bardzo ciekawe Singerki i chyba wykonam telefon w celu zaczerpnięcia informacji ;) Ale mnie korcą!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z maszynami tak nie mam, ale potrafię godzinami przeglądać stare wykroje czy książki o konstrukcji. Moje pudełko na wykroje już woła o pomoc, więc chyba powinnam z tym przystopować :mysli:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja zbieram trochę starsze, warunek: walizkowe lub w ogóle składane. Przestałam przeglądać allegro i OLX Ale te które mam, chodzą jak marzenie cichutko, płynnie.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na allegro to co jakiś czas sprawdzam co tam nowego w używanych maszynach. W sumie mam 4 maszyny. Najstarsza Grizner z końca lat pięćdziesiątych a najmłodsza to SilverCrest.

--- Ostatnio edytowane 2017-03-07 16:37:46 przez mamamarta ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
He , he...

Jeśli OLX to stare łuczniki. A jak stare łuczniki to model 441 (ewentualnie 440)

Metalowy , ciężki , retro wygląd (koniecznie zielony) i te wszystkie metalowe guziki i pokrętła :mniam:

O Tak !

Gdybym miał wolna kasę (i miejsce) - nie zastanawiał bym się ani chwili.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja niestety też jestem zbieraczką.Zazdroszczę Wam ,że szukacie tylko maszyn - ja swoje zbieractwo mam rozwinięte szerzej - stare nożyce, naparstki, radełka, wykroje no i oczywiście ... żelazka.:bezradny:
Avatar użytkownika
Administrator
He , he...

Jeśli OLX to stare łuczniki. A jak stare łuczniki to model 441 (ewentualnie 440)

Metalowy , ciężki , retro wygląd (koniecznie zielony) i te wszystkie metalowe guziki i pokrętła :mniam:

O Tak !

Gdybym miał wolna kasę (i miejsce) - nie zastanawiał bym się ani chwili.
Wow jaki piękny! Mi się podoba zielona Singerka w metalowej obudowie...

Warmijka no to nie zazdroszczę takiego zbieractwa, gdzie to pomieścić ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ale wy to zbieracie i używacie, czy tak sobie stoją w gablotkach? O takim hobby jeszcze nie słyszałam, ciekawe!

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.