Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No a skoro już się tak wymądrzam to na koniec jedna rada - najlepiej to nie sprzedawac i nie chowac do szafy.

Tylko używac.

W zwiazku z tym ostrzeżenie - to wciąga (zwłaszcza jak się coś uda uszyc/przeszyc):tak:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie patrzyłem i mają ceny od 100 zł w gore a nawet jedna 466 N ktoś miał albo dalej ma za 600 zł ale tu go raczej poniosło. A jako że się nie znam więc chodzi mi o realna cenę zbytu takiej maszyny w tym stanie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie patrzyłem i mają ceny od 100 zł w gore a nawet jedna 466 N ktoś miał albo dalej ma za 600 zł ale tu go raczej poniosło. A jako że się nie znam więc chodzi mi o realna cenę zbytu takiej maszyny w tym stanie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy silnik jest sprawny?Może bym kupił dla znajomej która chciała by kupić maszynę do szycia.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak uruchamiam maszynę jest jak najbardziej sprawna. Jak coś to mogę dosłać więcej zdjęć.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Za jaką cenę możesz sprzed?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie tak jak pisałem ceny sa mega rozrzucone więc nie wiem jaka jest adekwatna do tego modelu w stanie jakim napisałem.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Około dwa miesiące temu moja koleżanka z pracy kupiła córce podobny model tylko nowszy,Łucznik 466 za 150 zł.na OLX.Nie wiem ile zapłaciła za przesyłkę ,prosiła mnie o sprawdzenie maszyny. Sprzedawca zapewniał że maszyna jest sprawna i prawie nie używana.I pisał prawdę,po przeglądzie maszynę wystarczyło tylko naoliwić i szyła dobrze .Opakowanie z akcesoriami nie było nawet otworzone,maszyna przyjechała w fabrycznym pudełku.Sprzedawca pisał że maszyna jest po babci ,która na niej szyła tylko kilka razy.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za propozycję ale spróbuje za więcej wystawić i zobaczymy. Jako że z tego co było tu pisane ma takie plusy jak stan,pełen oryginalny kapletet, troszkę lepsza Wersja niż 466

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem czy lepsza wersja - tego nie pisałam. No i jeszcze się pochwalę że mój 466 ma pod pokrywą dwa gniazda smarowne (miseczki olejowe?), nie muszę co tydzień zdejmować pokrywy do oliwienia. Raz na parę miesięcy "zakraplam" miseczki i mam spokój. Sprawdź co ten Twój ma pod deklem:):):). No i niech Ci się uda dobrze i szybko sprzedać skoro podjąłeś taką decyzję.

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.