Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Urocza lala.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest śliczna:)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ostatnio moja starsza córka powiedziała - "wiesz mamo, chciałabym żeby w naszym ogródku zamieszkał skrzat, jak w tej bajce którą ostatnio oglądałyśmy".
No to zamieszkał :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudny domek! "Czy to bajka czy nie bajka, myślcie sobie jak tam chcecie, a ja przecież Wam powiadam - krasnoludki są na świecie". Ale to stare teksty. Teraz chyba dzieci miałyby problem ze zrozumieniem takiego języka.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
stare ale piękne <3 ja swoim dzieciom często czytam "o Janku wędrowniczku" albo "na jagody" :) czasem co prawda musze im objaśniać znaczenie niektórych słów, ale ogólnie nie jest ale źle ze zrozumieniem :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Domek cudenko, uciesza sie skrzaty, zwlaszcza ze zima idzie.
Nam mama czytala m.in "Powrot taty"
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
moja młodsza córka <2latka i 8 miesięcy> codziennie wypatruje skrzata, który ostatnio przez roztargnienie zostawił przy domku malutką, szpiczastą czapeczkę ;) spełnianie takich małych dziecięcych marzeń daje niesamowicie dużo radości i jest w tym prawdziwa magia :)

a ja wynajduje sobie coraz to nowe zajęcia :D właśnie rozpoczynam przygode z drutami i udziergałam pierwsze w życiu getry :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wisnia, szczerze Cię podziwiam, naprawdę. Większość młodych mam woli kupić gotowca i nie zawracać sobie głowy takim "staroświeckim" zajęciem jak dzierganie, haftowanie czy inne robótki. Należysz chyba do nielicznych. Getry są cudne, od razu poczułam ciepło w nogach:):). Robione na okrągło?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
teraz gdy wszystko można kupić w chińskim centrum czy na allegro, rękodzieło odeszło do lamusa....jak byłam mała to zostawałam z moja ciocią i ona pokazywała mi jak robić np. łańcuszek na szydełku, albo jak nabierać oczka na druty. zawsze lubiłam gdy mnie tego uczyła i chyba gdzieś to we mnie zostało :) lubie bardzo szydełkowanie, uspokaja mnie to i wycisza :) moje dziewczynki też chętnie chodzą w tym co im udziergam wiec mam dla kogo to robić i jest to dla mnie bardzo motywujące :) uwielbiam patrzeć jak to co stworzyłam daje radość dzieciom - nie tylko moim- dzis oddałam udzierganego flopa (to taka postać z bajki). wnuczek szefowej jest w nim brdzo zakochany i był tak szczęśliwy gdy go dostał że sam przyszedł mi za niego podziękować <3 chłopczyk jest w wieku mojej młodszej córci czy;li ma 2latka i 9 miesięcy :) niesamowicie miło mi się zrobiło :)
poniżej ten mój, a właściwie Adasiowy, flop :)

edit - getry zszywane ;) nie mam drutów z żyłką tej grubości :)

--- Ostatnio edytowane 2017-10-23 20:53:39 przez Wisnia ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bajki nie znam, ale flop bardzo mi się podoba. Wisnia, ja "na okrągło" - czyli skarpety, rękawiczki lub getry - robię pięcioma drutami, tzn. na czterech drutach jest robótka a piątym przerabiam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.