Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
jeśli chodzi o robienie na 5 drutach, to moja wiedza ogranicza sie do tego że wiem ze tak można :D :D te getry to moja pierwsza robótka :P wcześniej tylko próbowałam przerabiać oczka :D warkocze też robiłam pierwszy raz w życiu ale kupiłam sobie ostatnio takie fajne druty do zrzucania na nie oczek, specjalne do robienia warkoczy :) mam też cienkie druty 2,5 i 3 na żyłce i ostatnio robiłam na nich ściągacz do szydełkowej czapki - nabierasz oczka dookoła czapki i przerabiasz - te getry robiłam z wełny merino na grubość drutów 4,5 :) musze nabyc właśnie takie grube druty na żyłce bo faktycznie ten szew psuje troche efekt a mam w planie zrobienie jeszcze 2 par getrów dla starszej córki :)

--- Ostatnio edytowane 2017-10-24 09:00:00 przez Wisnia ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo polecam druty do łączenia. Ja mam takie http://fastryga.pl/category/akcesoria-do-robotek-knitpro-trends. łaczy się je z żyłka, która jest w różnych długościach, krótka do małych wyrobów, dłuższa do większych. Żyłki można łączyć ze sobą za pomocą łącznika i przymierzyć robótkę w trakcie pracy. Różni producenci robią takie druty i trzeba dopasować, które nam pasują
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
oo! super! na pewno spróbuje popracować z tymi drutami! :) dziękuje :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sliczna zabawka, a getry sama bym takie welniane chciala i chyba sie wezme za druty.
Wisnio, bo Ty jestes artystka, dlatego nie zadowalasz sie zakupami w chinskim sklepie,jak i reszta forumowiczow.
Mnie osobiscie zakupy mecza, a robotki, szycie to dla mnie rodzaj medytacji i odpoczynku :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
oo! dziękuje Asiu! nigdy nie nazwałam siebie artystką, ale jest mi niesamowicie miło ze tak mnie postrzegasz <3
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
AsiaSu napisała: Mnie osobiscie zakupy mecza, a robotki, szycie to dla mnie rodzaj medytacji i odpoczynku :) Asiu, potwierdzam - robótki i szycie to rodzaj odpoczynku, odprężenia a przy okazji satysfakcja jeśli komuś spodobają się nasze wytwory.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
dziś znów szydełko :) tym razem powstała szydełkowa lala :) mam nadzieje że jutro poleci do nowego domu <3
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Urocza laleczka :) świetnie wykonana!:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky: prześliczna :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
dziękuje :)
________________________________________________________

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.