Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej
Chciałbym zacząć swoją przygodę z haftem lecz nie chcę odrazy kupować całego sprzętu ponieważ mam czasami słomiany zapał, czy ktoś może mi poradzić od czego zacząć jaki sprzęt na sam początek i jakie wzory?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wystarczyło jeden post napisać ;)

Zależy jakim stylem chcesz haftować. Krzyżyki, płaski, richelieu, wstążeczkowy...?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale dziesięć wpisów na koncie już jest.:zly:
Sądząc po cierpliwości Dreamkate, nie wróżę sukcesów w hafcie (obojętne jakim), ale oczywiście mogę być w "mylnym błędzie" :D

Dreamkate: odpowiedzi na zadane pytanie można poszukać w odpowiednim wątku, temat był poruszany, no ale trzeba chcieć.
Mimo wszystko życzę powodzenia - i w uzyskaniu informacji, i w hafcie.

--- Ostatnio edytowane 2021-04-09 10:05:50 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Administrator
Już usunęłam zdublowane wiadomości.
To prawdopodobnie wina forum ponieważ gdy użytkownik użyje przycisku OPUBLIKUJ trzeba odczekać chwilę aby wiadomość się wyświetliła- kto nie poczeka i kliknie kilkakrotnie OPUBLIKUJ to wychodzi to co wychodzi czyli zdublowane wiadomości. Niestety forum działa woooolno.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
My, Starszaki, już to wiemy i cierpliwie czekamy, aż post się pojawi. Młodziaki takie niecierpliwe są i w ciągu minuty potrafią kliknąć kilkanaście razy...:D
Szkoda, że nie pojawia się klepsydra albo inny znak, że system pracuje i należy poczekać na efekt.

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.