Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzka zyskała na wyglądzie :)
:mysli:kupiłam kiedyś piękną bluzkę w "peweksie" za kilka zł. i miałam w niej skrócić rękawy ale jakoś zaraz tego nie zrobiłam a teraz bluzka jest za ciasna, i to gdzie ? oczywiście w biuście :uoeee:i teraz pytanie czy da się to poszerzyć czy oddać do pojemnika na odzież ?:bezradny:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tosial warto sprobowac poszerzyc, zwlaszcza ze nic nie ryzykujesz i material masz z rekawow. Ja od czasow peweksow przytylam cala i poszerzanie w biuscie wiele by nie pomoglo. Kiedys bylam strasznym chudzielcem :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Asiu ja nie tylko w biuście przytyłam :zly:ale niestety wiek ma swoje prawa i moja waga kiedyś to było 48-50 kg a teraz 82 :zly::beczy:a o wzrost to całe 155 cm. :zalamka:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej dziewczyny, a słyszałyście powiedzenie "kochanego ciała nigdy za wiele"? No to głowa do góry, pierś do przodu, uśmiech na twarzy - i jest dobrze:):):). Kiedyś przy wnuczkach tak trochę narzekałam na swoje sadełko - i wiecie co usłyszałam od jednej z nich? Powiedziała "babci musi być dużo żeby wszystkie wnuczki naraz mogły się do babci przytulić". Fajne?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj fajnie powiedziały :)moje wnuki juz z tulenia wyrosły ale wnuczka jeszcze malutka chętnie sie tuli :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:mysli:kupiłam kiedyś piękną bluzkę w "peweksie" za kilka zł. i miałam w niej skrócić rękawy ale jakoś zaraz tego nie zrobiłam a teraz bluzka jest za ciasna, i to gdzie ? oczywiście w biuście :uoeee:i teraz pytanie czy da się to poszerzyć czy oddać do pojemnika na odzież ?:bezradny:
No to pogadałyśmy sobie o swoich kształtach teraz wróćmy do tematów szyciowych. Tosial, nie wiem co to za bluzeczka - rozpinana, przez głowę, z tkaniny, z dzianiny? Pomyślałam że jeżeli wystarczy Ci odzysku z rękawów to może udałoby się na przodzie bluzki na wysokości biustu wstawić poziomy pas, przymarszczony gorą i dołem? Taki od boku do boku, wysoki na kilkanaście cm? Wtedy biust miałby się gdzie zmieścić. Musiałabyś troszkę rozpruć boczki i odpruć rękaw od szwa bocznego kawałek do góry, w tym wszytym pasku wyciąć podkrój pachy i z powrotem wszystko pozszywać. Oprócz tych kawałków uciętego rękawa miałabyś jeszcze pas wycięty z przodu bluzki, może wystarczy na poszerzenie? Ratuj bluzkę od Taniego Użiwaniego, wyrzucić zawsze zdążysz:):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuje Jakłuczniku :)bluzka jest batystowa z haftem, a ja głupia myślałam że że troszkę schudnę i leży już chyba z pół roku :(Teraz nie będzie mnie przeszło tydzień ale jak wrócę to poproszę męża o wklejenie zdjęcia :)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.