Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na facebook dzisiaj znalazłam taką nowo powstającą gazetę "Nowoczesne Krawiectwo" co o niej myślicie?

https://www.facebook.com/MagazynNowoczesneKrawiectwo/?hc_ref=ARSThwf1OtjBUFkTiojJHBSs_KViuLqtydLe2DPySgc-9Hiw_yWh3zjvIktzk96gFGM&fref=nf

--- Ostatnio edytowane 2017-08-26 09:12:01 przez A. N. ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zapowiada się ciekawie, myślę, że publikacja przydatna dla osób rozpoczynających przygodę z krawiectwem. Cena niestety wysoka
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na stronie są 3 artykuły do pobrania ale wymagają zalogowania i podania email i nr telefonu - w sumie to mnie odstraszało ale ciekawość wzięła górę i w końcu pobrałam. Cena gazety ok. 45 zł na m-c - jak dla mnie to wysoka cena. Artykuł o dekatyzacji podobał mi się fajnie napisany, artykuł o pobieraniu miar świadczy moim zdaniem o tym że te konstrukcje będą się opierać o książki z których uczono mnie dwanaście lat temu w szkole, czyli np P. Parafianowicz , ostatnio testuję konstrukcje zaprezentowaną w książce p. Kowalczyka (metoda Mullera) panowie trochę inaczej dzielą obwód klatki piersiowej i wysokość przodu do biustu itp.i przez to trochę inaczej ścigają miarę, czytajac tytuł "Nowoczesne Krawiectwo " myślałam że autorzy oprą się o system Mullera właśnie:) ale po przejrzeniu artykułu o zdejmowaniu miar mam wrażenie ze to będzie, wg pana Parafianowicza.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pewnie też pobiorę z ciekawości i dla porównania z np. 123szyjeszty. Tam też jest artykuł na temat dekatyzacji, jest również konstrukcja spódnicy podstawowej https://123szyjeszty.pl/2017/07/11/konstrukcja-spodnicy-podstawowej-dla-poczatkujacych/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Również przeczytałabym te "darmowe" artykuły, ale one są płatne :dobani:

I dlatego :bezradny: nie dowiem się czy warto wydać sporo pieniędzy płacąc z góry za nie wiadomo co.

@Aniu
Czy z tego artykułu o dekatyzacji dowiedziałaś się czegoś nowego, czegoś czego nie wiedziałaś? Czy artykuł jest podpisany, ma autora?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
fides te trzy artykuły są za darmo, trzeba podać im dane tel. i email bo podobno chcą sprawdzić opinie o tych artykułach.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mylisz się, trzeba zapłacić podaniem imienia, nazwiska, telefonu i adresu mailowego, więc nie są za darmo.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hmmmm tak o tym nie myślałam ale chyba masz racje !
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A, i jeszcze jedno, pewnie nie zauważyłaś, bo byłaś zalogowana na fb podczas podawania danych. Aby przejść "dalej", trzeba się zalogować. To jest weryfikacja danych.

Widzisz, kupisz, nie kupisz, Twoje dane - aktualne, świeżutkie zostają.

Życie pokazuje, że "dane" są cenne i co jakiś czas wyciekają - są kradzione z różnych firm, instytucji. Krótko: mają swoją wartość.

Artykuł o dekatyzacji nie ma autora, prawda?




hmmmm tak o tym nie myślałam ale chyba masz racje !


Mylisz się, trzeba zapłacić podaniem imienia, nazwiska, telefonu i adresu mailowego, więc nie są za darmo.


fides te trzy artykuły są za darmo, trzeba podać im dane tel. i email bo podobno chcą sprawdzić opinie o tych artykułach.


Również przeczytałabym te "darmowe" artykuły, ale one są płatne :dobani:

I dlatego :bezradny: nie dowiem się czy warto wydać sporo pieniędzy płacąc z góry za nie wiadomo co.

@Aniu
Czy z tego artykułu o dekatyzacji dowiedziałaś się czegoś nowego, czegoś czego nie wiedziałaś? Czy artykuł jest podpisany, ma autora?




--- Ostatnio edytowane 2017-08-27 15:12:35 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziewczyny , czy to czasopismo można kupić tylko jako prenumeratę,czy jest dostępne gdzieś w kiosku?

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.