Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze co do cen znalazłem sklep specjalizujący się w takich rzeczach i rozwalił mnie jeden produkt:
Spójrz na mebel i spójrz na cenę, potem znowu na mebel i znowu na cenę :D
https://www.1stdibs.com/furniture/seating/loveseats/cross-double-seat-muller-van-severen/id-f_6464073/?utm_medium=cpc&utm_source=criteo&utm_campaign=display_uk-pdp-criteo-non-exclusive&utm_content=d&currency=gbp
Ale tutaj to chyba (a raczej napewno) 95% ceny to za metkę/nazwisko twórcy , 5% za mebel.

Niech kolega pracuje ciężko i może za parę lat...

Tą lamówkę na boku torebki to może najpierw...przykleic ?
Nie mam pojęcia czy to zadziała w tym przypadku ale czasem sobie ułatwiam i najpierw coś podklejam , czekam aż ładnie zaschnie i dopiero przeszywam :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super ci idze. No i chyba jedyny sosob to rozpruwac i zszywac it itd.
I widac postepy.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki :)

Ale tutaj to chyba (a raczej napewno) 95% ceny to za metkę/nazwisko twórcy , 5% za mebel.

To prawda, jednak bardzo możliwe, że znajdzie się ktoś, kto chciałby po prostu osiągnąć podobny efekt wizualny za ułamek ceny gdzie jedyną różnicą byłby ciężki do zauważenia brak metki :)

Tą lamówkę na boku torebki to może najpierw...przykleic ?

Wpadłem na taki pomysł, ale próbuję nauczyć się robić "zgodnie ze sztuką", w ostateczności pewnie tak własnie zrobię :)


Bardzo powoli wracam do torebki, dzisiaj powstała pierwsza wersja praski do sztancowania ładnych i równych skórzanych kwadratów.
Bardzo mocno improwizowana, więc pewnie przynajmniej sztancę będę musiał mocno poprawić, ale liczy się, że chociaż zacząłem :P Ostrza sztancy to zwykłe ostrza nożyków do tapet.



Zacząłem też ciężkie testy materiału który kupiłem za grosze(mikrofaza- ok. 8zł/1,5m^2)przy okazji kupowania pikowanej dermy. Obiłem nim siedzisko krzesła na którym spędzam parę godzin dziennie, stara gąbka i materiał dosłownie się już rozpadały.

Kolor taki mi wylosowało, to nie była świadoma decyzja :P
Powoli w wolnych chwilach produkuję kolejne piksele. O dziwo sztanca wytrzymała i nadal działa całkiem dobrze.


Myślę że dużo lepiej by wyglądało w bardziej jaskrawych kolorach, niestety tylko takie mam pod ręką.

--- Ostatnio edytowane 2018-06-17 01:45:40 przez Nanab ---

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.