Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Świeżynek
Są może jeszcze gdzieś takie kursy?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z tego co wiem, Ultramaszyna cały czas ma w ofercie kursy różnego rodzaju. Proponuję wejść na ich stronę, przejrzeć, ewentualnie dopytać. Panie są bardzo miłe i chętne do pomocy, a poza tym naprawdę znają się na tym co robią. Szczerze polecam.
Jakiś czas w telefonie wyświetliła mi się oferta bezpłatnej lekcji, coś w rodzaju podstaw, zapoznania się z maszyną itp. Zapisałam się na ten darmowy webinar i ... straciłam ponad 1,5 godziny. Zawzięłam się i wytrwałam do końca. Totalna porażka, amatorszczyzna i dyletanctwo. Jestem samoukiem, ale moja wiedza jest dużo bardziej usystematyzowana i konkretna niż tego dziewczęcia, które uważa, że może uczyć innych. Przykro mi to mówić, ale błędy (wprowadzające początkujących w tzw. maliny i utrudniające dalszą naukę) były w każdym z poruszanych tematów. Początkowo miałam ochotę napisać do pani prowadzącej i wypunktować wszystko, ale doszłam do wniosku, że szkoda czasu, bo ona i tak jest przekonana o swojej wielkiej wiedzy i umiejętnościach. Ograniczyłam się do zablokowania jej reklam w telefonie i mojej poczcie elektronicznej. Teraz na szczęście nawet nie pamiętam nazwy firmy.

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.